reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

reklama
Loveboiled- normalne pytanie, wystarczyło odpowiedzieć, nie trzeba od razu robić że mnie tyrana, który obraża wszystkich bo ktoś ma używane ciuszki. :)
 
U
Loveboiled- normalne pytanie, wystarczyło odpowiedzieć, nie trzeba od razu robić że mnie tyrana, który obraża wszystkich bo ktoś ma używane ciuszki. :)

Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, nie tylko ty. Jak zadajesz pytanie wiadomo ze będzie z tego dyskusja i każdy wyrazi swoją opinię
 
Z tego co przeczytałam to raczej nie wypada obrażać innych- to nie swoje zdanie tylko problem. :) dziwię się, że macie takie problemu zamiast skupić się na maleństwach, był temat ubranek (każdy ma prawo wyboru co kupuje) a tu nagle dyskusja bo ktoś sobie coś ubzdural ;)
 
Wystarczy przeczytać z myśleniem. Na prawdę nie masz nic ciekawszego co zrobienia tylko spinanie się o rzeczy, które wcale nie są ważne? Wyrazilam swoje zdanie. Tak wolę nowe ciuszki, i co z tego? Czy to znaczy, że osoby, które mają używane rzeczy są gorsze? Bo ja tak nie myślę. :) to nie kwestia tego, że chce nowe ciuszki bo nie.mam co robić z pieniędzmi. To kwestia czegoś innego :)
A to Zuza nie było obrażanie z twojej strony?
 
To było obrażanie? Widocznie żyjemy w jakimś innym świecie. To było uświadomienie wszystkim, które mają problem, że nie chodzi o rzeczy materialne. Nie zrozumialas- trudno. :)
 
Zuzagk a ja mkieszkam w uk i kupuje uzywane ciuszki ;) szczegolnie na ten pierwszy okres kiedy sa jak nowe ;) ale to tez moje zdanie. Bo kupilam ciuchow od groma za 20 f ;)
Wole zaoszczedzic na inne wazne rzeczy ;)
A czy ciuszki nosilo czyjes dziecko czy moj syn nie ma zadnego znaczenia.. bo takie dzieci praktycznie sie nie brudza.
Z tym nowym to dla mnie jest troche smieszne bo jest to wszystko przemacane w sklepie przez tysiac osob.. zrzucane na podloge itd. Ba w uk nie raz widziałam jak rodzice przymierzaja ciuchy swoim dzieciom po czym odwieszaja na polke.. takze nie ma to zadnego znaczenia. .i tak wszystko musze wyprac i wyprasowac ;)

Nie mam nic do nowej wyprawki, mysle jednak ze mozna kupic wszystko za grosze i jest jak nowe ;) dodatkowy plus wiem jak sie ciuch zachowa po praniu ;)
 
Dlatego przyjęliśmy wersję, że to to każdego indywidualna sprawa. Nie wiem dlaczego które dziewczyny przekształcają to tylko na pieniądze. To po prostu wybór. A nie pieniądze. Chyba nie ważne ile kto ma pieniędzy.
 
reklama
Loveboiled- to ja usłyszałam, że kogoś mogę urazić, mimo, że nie było w tym nic co mogłoby sprawić komuś przykrość ;)
 
Do góry