reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

Według mnie 3 czapeczki Ci wystarcza, nie ma co szaleć. ;) ja mam 2 bawełniane + dwie inne tylko dlatego że są z kompletów z ciuszkami.

A spać nie możemy! Mi osobiście zdarza się też zasiedziec wieczorem z chłopakiem, bo skończył mu się sezon piłkarski więc po rocznej jego nieobecności trzeba nadrobić ;)
 
reklama
Ja mam body z kazdego rozmiaru. w razie gdyby maleństwo wyskoczyło bardzo malutkie to na bieżąco mż dokupi jakiś pajacyk. Nie przewiduje jednak aby był malutki, bo zjadam ogromne ilości pokarmu :D
 
He he, a tak serio to nawet nie będę wszystkich szykować tylko sobie powybieram, bo jednak po synku mam mnóstwo ciuszków i jeszcze dokupilam na aukcji za grosze pełno :D
 
Mam czapeczki tylko takie cienkie bawełniane i jedną troszkę grubszą. A rodzę na koniec sierpnia, więc wrzesień może być już chłodniejszy i muszę popatrzeć za cieplejszymi, bo spacerować mamy zamiar nie tylko w ciepłe dni, ale i w chłodniejsze i deszczowe też. A w domu jak się zacznie grzać w piecu to i dziecku wystarczą same body :)
 
Ja czapeczke mam jedna.
Ale u nas w sierpniu lato to lato wiec pewnie malo bede uzywac. Tyle co w szpitalu i moze po kapieli ale i tego nie jestem pewna.

Ja jak karmilam kp i czasem mloda dostawala moje mleko w butli to jskos duzo lepiej ogrzewalo mi sie je w cieplej wodzie niz podgrzewaczu. Mialam pozyczony ale tak jak mowie duzo nie uzywalam.
A jak przeszlam na mm to goraca wode wlewalam do termosu i wsio. Za kazdym razem jak mloda miala dostac mleko uzywalam wody z termosu. Jak byla zs goraca mieszalam z zimna i juz.
Do teraz uzywam termosu. Mloda po obudzeniu sie pije mleko. Nie chce mi sie rano schodzic do kuchni wiec wieczorem zostawiam w jej pokoju termos i butle z przygotowanym mlekiem i rano wlewam tylko wode z termo.
Z mojego doswiadczenia warto kupic termos jak sie karmi mm. Przydatny w nocy czy jak sie jest z dzieckiem poza domem.
 
Dziewczyny, podziwiam wasze zakupy ale sama kurcze nawet niczym sie nei moge pochwalic..

myslicie że jeszcze dopadnie mnie syndrom wicia gniazda? Bo póki co mam jakąs reklamówkę ciuchów przywieziona z pl po córce (takie uniwersalne, bo córka miała ciuszki po braciach ciotecznych wiec w chłopiecych chodziła troche :) ) i w sumie tyle..
Nawet nie mam czasu myśleć o szykowaniu wszystkiego na przyjecie synka i aż mi głupio czasem :/
 
reklama
Do góry