reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

reklama
Jogobelka tez myślałam o husteczkach huggies ale np jak pomagałam znajomej z mała to mnie wkurzało to sie zrywały tzn ciągniesz z pudełeczka a tu ci róg husteczki s ręku zostaje.. Chyba ze miałam takiego pecha ze za kazdym razem mi sie to zdarzało :D
A co remontu łazienki to ci sie trafił termin faktycznie :/ wydaje mi sie ze przygotowanie i wywiezienie zwłaszcza ciuszków to dobry pomysł..

Anney u nas w babies r us wlasnie fajnych kucyków nie maja bardziej tak jak piszesz ebay i amazon i tam oglądam.. W necie tez kupuje materac, juz mam kilka typów tylko obserwuje sytuacje :) w sklepach typu babies r us maja przekroje itd wiec oglądałam ale ceny z kosmosu a w necie za taki dam trzy razy mniej nawet wiec po co przepłacać..

Zuza u nas tk maxx cos kuleje z rzeczami dla dzieci znaczy ciuszki dla starszych sa okay ale dla maluchów nic ciekawego..

Lunera a która z nas by juz przytulać nie chciała :)
 
O matko dopiero mi sie strona odświeżyła i wyskoczyła reszta postów :D

Lunera zazdroszczę urządzania i wybierania po swojemu co i jak :)

Co do sterylizatora nie mam pojęcia bo nie myślałam nawet o tym..

Anney witamina a tyle szkody moze wyrządzić? Nie wiedziałam o tym...

Sushi jeść mozna ale tylko takie ktore nie jest z surowych rzeczy tylko takie fully cooked, wtedy nie jest niebezpieczne..
 
tak buniu, wit a jest bardvo pogreba, ale w namiarze wlasnie szkodliwa bardzo, latwo ja przedawkowac.
a myslalam,
ze babies r us hamerykanski i ze bedzie w miare ok.
ja ama
zon uwleibiam i ebay ;)
poka
zuj, na co tm polujesz!
 
Anney - to masz szczescie z jagodami! u mnie w ciazy się okazało, że teraz nagle jestem uczulona na jagody i truskawki - przed ciąza moglam jesc kilogramami... teraz to sie boje juz malin kupic zeby znowu nie dostac swedzacej wysypki na miesiac :no:



u mnie jak na razie wszystko ok - a dziwie sie tak szczerze... bo w koncu waze 110 kg i myslalam, ze bede tyc, puchnac i niewiadomo co jeszcze a lekarze straszyli, ze jak mam nadwage to tysiac złych rzeczy bedzie sie dzialo. a tu na razie odpukac bez zadnych objawow

to moja pierwsza ciaza ale unikam sushi i innych zakazanych produktow - lepiej dmuchac na zimne ;-)

a tu sie okazuje, że 30 tydzien juz a ja mam tylko 2 kg wiecej :-) takze radosc, latwiej bedzie mi doprowadzic sie w koncu do porzadku po ciazy.
 
reklama
Mnie z praniem pomaga moja Kochana Mama :) Zabrała mi wszystko do siebie i odda wyprane i wyprasowane ;)

Lidia - ja miałam Avent - z laktatora korzystałam sporadycznie i był ok, a z podgrzewacza korzystałam baaaardzo długo i byłam bardzo zadowolona. Był niewielki, jak zapomniałam wyłączyć to się nic nie działo, woda się wygotowywała i tyle ;) tylko otwór był przystosowany do butelek aventu, więc np. tommee tippee już nie wchodziły, więc na to zwróć uwagę wybierając, żeby był w miarę uniwersalny, tymbardziej, że butelkę to sobie dziecko samo może wybrać ;)
 
Do góry