reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

Ale naprodukowałyście totalny szał wyprawkowy :-D
Anney super zakupy :-)
Lilija myślę że cena już jest dobra ale może właścicielce po śnie zmięknie serce :-D
Ja nastawiam się na kp więc ani sterylizatora ani podgrzewacza nie biorę pod uwagę, ale bratowa karmiła mm i bardzo sobie chwaliła te gadżety szczególnie w nocy :-)
Dla mnie z większych zakupów został wózek i materacyk ale to w czerwcu czyli już niedługo :-D robiłam przegląd ubranek i jeszcze trochę mi potrzeba i mam pytanie jak u Was z rozmiarami ciuszków? Wszyscy mi mówią że powinnam zaczynać od 62, ale mi się wydaje że przez pierwszy miesiąc, czy dwa spokojnie wejdzie w 56 bo już teraz z pomiarów widać że nie będzie duży, chyba że zacznie raptownie tyć jak mama w ciąży :-)
 
reklama
Martuszka ja nie kupuje 56 w ogóle. przy pierwszym dziecku używałam tego rozmiaru tylko przez dwa tygodnie. Ala miala 56 CM jak się urodziła. Ale ja też się sugeruje tym co mi gin teraz mowi, a mówi ze będzie duży chłopak ;)
 
Dziewczyny, czy Wy w nocy nie śpicie ? :) Mnie zamykają się oczy już o 21, tylko że się budzę przed 6 rano :)

Ja podgrzewacza ani sterylizatora nie biorę w ogóle pod uwagę, bo zamierzam karmić piersią, no chyba że się okaże mleka brak to co innego..
A jak już będzie mieć 6 miesięcy to zacznę wprowadzać inne produkty i dopiero wtedy czasem wychodne z domu bez dziecka :)

Ja mam troszkę bodów i pajacyków 50 i 56 w razie czego jak by była drobna dziewuszka :) Na pierwszy miesiąc na pewno się przydadzą, żeby nie było nerwów jak się dziecko urodzi i będzie mieć 50-55cm żeby nie trzeba było latać i kupować mniejszych ubranek i prać szybko.
 
Ja niestety musze kupic podgrzewacz, bo Natanek bedzie kilka godzin z m zostawal, a ja do szkoly jeszcze tylko kilka miesiecy co prawda mi zostanie, ale trzeba, a z laktatorem poczekam az do porodu, czy bede miala pokarm.
 
Ja mam Aventu, moja mama używała dla mojej młodszej siostry Avent starsza wersję i była zadowolona więc myślę że te nowsze będą jeszcze lepsze :)
 
martuszka, ja przy chlopcach kupilam po komplecie na 56, bo wszyscy mowili,ze wlasnei zaczynac od 62.
uro
zili sie oboje niby 54 i 56 i te ubrania 62 na nich wisialy strasznie takie sierotki topiae sie w za lugich ubraniach, lapki sie wyslizgiwaly, wiec dokupilam troche mneijszych, tych najbardviej podstawowych i tak samo zrobilam teraz.
to nei sa jakes olbr
zymie pieniadze, klka bodviakow na najmniejszy rozmiar, a komfort jest.
wiec ja akurat polecam posiadanie kilku na ten 50-56.
moi wyrosli
z nich po troche wiecej niz miesiacu.
 
To ja mogłabym spać i spać, bo śniadaniu sie położę na chwilę i nie wiem kiedy jeszcze usypiam i nagle robi się z 8 godz 10 ;) może dlatego też bo taka pogoda, ciągle pada od tygodnia. Ja tak przeglądam ciuszki czy aby wszystkiego jest dość i okazuje się że tylko 3 czapeczki, trzeba bedzie jeszcze coś kupić.
 
reklama
ojej dziewczyny wy już prawie wszystko macie ... u nas bida z nędzą z wyprawką :p tzn parę ciuszków mam, ale jeszcze sporo trzeba dokupić, jednak mój T mówi, że spokojnie mamy czas i lepiej nie zapeszać (moja mama też ciągle z tym zapeszaniem). Chyba muszę się zmobilizować i wziąć do kupy z tą wyprawką, bo po cc nie uśmiecha mi się potem po sklepach latać a mój T jak coś kupi to woła o pomstę do nieba
 
Do góry