reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

Ty to masz mniej czasu, a ja będę mieć jeszcze 3tygodnie w zapasie, więc się nie spieszę. A w razie czego jakby jednak kruszynka się spieszyła na świat to mój mąż nie boi się pralki ani żelazka :)
 
reklama
Dokładnie, faceci też mogą pomóc. :) czerwiec jak najbardziej normalny. Ale po co przygotowywać wszystko w maju żeby później wszystko robić jeszcze raz? :)
 
Zuza dla mnie to na przykład normalne ze chciałabym gdzieś wyjsć a nie byc uwiązana w domu przy cycu.. Wiec będę próbować:)

Love o widzisz wszystko zależy od terminu .. A wiadomo ze na końcówce każda z nas bedzie zmęczona.. Ja mam na koniec sierpnia wiec mam troszkę wiecej czasu :)

Lidia haha moj sie pralki nie boi absolutnie, ale żelazko i on to tragedia w powietrzu :D
 
Ja w ogole chyba zrezygnuje z kp... jakos mnie to nie kreci :D tylko nie krzyczcie :D
Co do wprowadzania innych pokarmow ja jak mialam 3 miesiace to mi mama ogorkowa dawala :D ale to inne czasy byly :p
Co do wyprawki prasowania itp itd to ja wszystko lacznie z przugotowanym lozeczkiem chcialabym miec juz w polowie lipca. Nie lubie niespodzianek dlatego wole miec wszystko przygotowane wczesniej :D
 
Zuza dla mnie to tylko jak będę chciała gdzieś wyjsć a bedzie pora karmienia akurat.. A nie wiem tez kiedy wrócę do pracy wiec tym bardziej jestem za butelka, oczywiście pierś na pierwszym miejscu..
 
Ja też nie wiem czy będę kp.. Z synkiem nam się nie udało ale odciagalam przez pewien czas więc najważniejsze dostał.. Teraz spróbuję ale nie wiem czy coś z tego wyjdzie
 
A moze poradzicie mi jakas szczotke do wloskow, bo mam wraznie ze hippe jest z twardego wlosia,czy juz niektore jako doswiadczone mamy moga cos doradzic pewnego
 
Lepiej maleństwo nauczyć jak akurat zglodnieje jak wyjdziemy. Mojej mamy siostra nie mogła nauczyć swojego synka pić z butelki i do 9 mies była uwiazana.
 
reklama
Do góry