reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

Eeee Lidia ja tez na lipiec zostawiam bo czerwiec to bedzie malowanie pokoju i rozkładanie mebli i przenoszenie naszej sypialni z piętra na parter obok pokoju małego i to bedzie kosmos..
 
reklama
To mnie pocieszyłyście, nie będę się stresować że ja tak w tyle. Ale i tak nie wiem czemu najbardziej przerażają mnie zakupy kosmetyków.. Może dlatego by trafić na odpowiednie, by nie uczuliły, sama nie wiem.
 
Lidia. Z kosmetykami trzymaj sie jednego. Im mniej tym zdrowiej. Dzieci nie potrzebują kosmetyków pielęgnacyjnych oprócz wybitnie podstawowych.

Zuza, ja wybrałam, bo mi lekarz powiedział ze jeśli bedą złe wyniki badań bierze mnie zaraz do szpitala, wiec niespecjalnie miałam wyjście (dlatego kupiłam w razie czego coś dla premature), normalnie zostawiałbym sobie pranie na koniec czerwca/lipiec.
 
Lidia też się najbardziej boję kosmetyków, no i jeszcze wyboru smoczka i butelki(wolę jakąś mieć mimo nastawienia na kp może się przydać), bo cała reszta to raczej przyjemność.
 
Co do kosmetyków to w us sa całkiem inne wiec tym bardziej zaczynam szukać czegoś najmniej chemicznego.. Ale moja znajoma jest "organiczna" wiec popatrzyłam co ona tam u młodej używa i nawet nie jakieś kosmiczne ale musze wiecej poczytać o tym bo zielona jestem jeszcze.. A mam taki jakby bon do sklepu i tam chce kupić husteczki pieluszki i niektóre kosmetyki i akurat bedzie za free bo go wykorzystam :) A moj mówi ze juz pieluchy będziesz kupowac? A ja no czemu nie? I sie zaczęło.. Bo mu mowię a jak cos nieoczekiwanego sie stanie to ze chce w czerwcu mieć juz wsio wszystko kupione a nie sie potem denerwować albo tobie kazać kupowac jakbyś miał mało na głowie .. I sie odczepił :D
 
Anney, rozumiem. Chodziło mi bardziej o te dziewczyny, które już wszystko popraly bo takie miały widzimisię :)
 
Czy tylko ja mimo chęci KP mam zamiar przyzwyczajać dziecko do butelki, żeby móc zostawić maleństwo z tatą i wyskoczyć np na siłownię? :)
 
Ja nie chcę przyzwyczajać dziecka ani do butelek ani do smoczków (mam nadzieję, że się obędzie, ale w razie czego jest).
I jak skończy pół roku zacznę wprowadzać inne jedzonko niż mleko mamusi :)

Zastanawiam się nad serią kosmetyków z Ziaja, co o tym myślicie?
 
reklama
W pierwszej ciąży się wzięłam za pranie i prasowanie jakiś miesiąc przed terminem i teraz wole jednak to zrobić ciut prędzej
 
Do góry