reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

reklama
Ja już wszystko poprane mam. Teraz sie suszy. Jutro prasowanie.
Zuza, super zestaw! Ja póki
Co mam już sporo mleka w piersiach, wiec mam tylko jedna butelkę, a jak będzie potrzeba kupimy więcej, choć wolałabym piersiowac ;)
 
Ja chce piersiowac ale oprócz tego będzie karmione moim mlekiem z butelki jak wrócę na siłownię:
 
Lilija no niby mozemy juz rodzic ale dla mnie zdecydowanie za wczesnie na porod i nie chce ryzykowac. Zreszta sama nie ogarne wszystkiego a moj M nadal jest niepelnosprawny takze zajme sie tym dopiero za miesiac i mam nadzieje ze M bedzie mogl juz normlanie w miare funkcjonowac. Jak nie to bede musiala prosic kogos o pomoc.
 
Nie w kazdej chwili no co wy opowiadacie [emoji33] bo nie będę spać w nocy :p

Ale sie dzis obkupilam i jestem mega happy :) moze jutro jak dam rade o zrobię fotki.. I chyba kończę z ciuszkami bo do 9mscy mam juz prawie wszystko oprocz jakiegoś kaftanika na zimę i cieplej czapy haha :D
 
Lilija pochwal sie pomalowanym pokojem.

Ja narazie mam dwa kocyki ale one takie grubsze i wieksze wiec beda na zime. Musze kupic ze 2-3 cienkie malutkie. Mam dla mlodego 2 chusty bambusowe do otulania i do przykrywania latem. Kupilam tez pieluszki bambusowe. Narazie mam 4, ale czekam na dostawe kolejnych 6 szt. I wystarczy z pieluchami. Mam jeszcze tetrowe i flanelowe po corce wiec jakby mlody duzo ulewal to bede kozystala z tych starych. Chociaz wole bambusowe bo milsze i przyjemniejsze dla skory. Tylko szkoda ze drogie...
ImageUploadedByForum BabyBoom1432362195.963739.jpg

Z ciuszkow mam malutko. Kilka co kupilam sama, kilka body i pajacow po corce, ktore od biedy nadaja sie dla chlopaka.
ImageUploadedByForum BabyBoom1432362290.838937.jpg

Butelki aventu mam po mlodej wiec dokupie tylko do nich odpowiednie smoczki.

W sumie to za duzo nie musze kupic bo wiekszosc rzeczy mam po corece. W zasadzie to ciuszki tylko ale to siostra mi w paczce przysle. Niby ma juz gotowa tylko wyslac. Ale kiedy to bedzie...

No i kosz mojzesza. Chyba zajme sie tym po weekedzie. Znalazlam fajny sklep gdzie robia na zamowienie z poscielka do wyboru. Wiec musze wypytac o termin dostawy.
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1432362195.963739.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1432362195.963739.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 53
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1432362290.838937.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1432362290.838937.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 52
Ostatnia edycja:
Cinamona - śliczne te rzeczy, co to jest to brązowo-zielone z gwiazdka? ?? Tez takie chce ;)

Ja te mam dużo rzeczy po córce. Musze dokupić tylko jakieś małe body i pajace. Pieluchy flanelowe i tetrowe mam, więc w tkmaxxie widziałam śliczne bambusowe, także tez kilka kupie i tez chce bambusowe otylacze :) musze kupić jeszcze poduszkę klin, bo wcześniej nie miałam, a myślę że się przyda jak sobie przypomnę jazdy z lozeczkiem z Ala. Do tego chce komodę z przewijakiem i miejscem do kapania do łazienki, nowa pościel w szare gwiazdki, troszkę kosmetyków, ale ja dalej używam hippa dla Ali i bepanthen, wiec tylko jakiś fajny emolient do kąpieli, bo mała się luszczyla jak wąż ;)

Szału z ciuszkami nie ma, ale na start będzie ok, a wszystko jest w rozmiarach 62-68.
 

Załączniki

  • 1432364080435.jpg
    1432364080435.jpg
    35 KB · Wyświetleń: 41
  • 1432364098910.jpg
    1432364098910.jpg
    33,8 KB · Wyświetleń: 43
reklama
Anney Ty już wszystko poprałaś? Ja z praniem i prasowaniem czekam do początku lipca, mam nadzieję, że nie będzie konieczności robić tego wcześniej.

Werci super ciuszki, podobają mi się strasznie właśnie takie kolorowe :)
 
Do góry