reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

Ja mam ręczny tommee Tippe. Jak na poczatek m oże być, a później w razie czego kupie inny.

Też myśle o literkach, ale zrobię sama ze styropianu. Okleje tekturą i zrobię decoupage
 
reklama
A ja na chwileczkę zmienię temat by podzielić się z Wami kolejną przesyłką, która nareszcie do mnie dotarła! :) oto moja długo wybierana torba do wózka haha
Szczerze Wam powiem, że jest świetna...ma milion kieszonek i kieszeni, przewijak i szmery bajery, zakochałam się od pierwszego dotknięcia i obejrzenia haha!
A poza tym dotarły do mnie w końcu: biustonosze, smoczki, wkładki, majtki, prześcieradła i falbanki - maskownice! Jeszcze tylko łóżeczko i chyba nareszcie będzie komplet! :) ale na łóżeczko sobie poczekamy, bo dostałam wiadomość, że nadadzą je między 13 a 17 lipca, a to 3 tygodnie po zakupie :( a miało być 15dni :(

Uwaga! Chwalę się torbą! Osoby o słabych nerwach proszone są nie przewijać niżej hihihi ;)
 
Oto ona :)
 

Załączniki

  • 1436207118366.jpg
    1436207118366.jpg
    36,6 KB · Wyświetleń: 50
Anciikowa - wygląda na praktyczną. A takie torby jak są w zestawie z wózkiem to złe są?? Bo sporo dziewczyn pisze że kupuje właśnie taką torbę. Warto?
 
Zuzzi ja niestety nie miałam w zestawie, więc zmuszona byłam tak czy siak kupić jakąś. Ale z tego co wiem to torba w zestawie czy fajna- zależy od firmy i modelu, np z tego co słyszałam torba do mojego wózka (peg perego) jest tragiczna, mała, mało pojemna niestety

Blerka też bym brała szarą gdyby mi tylko pasowała kolorystycznie :D
 
reklama
Do góry