reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

reklama
CAM00131.jpgCAM00132.jpgCAM00133.jpgCAM00135.jpg
Wiem, że mało nowocześnie i może niezbyt stylowo, ale doprowadzenie tych mebli i pokoju(malowanie i podłoga) do tego stanu kosztowało nas dużo czasu i pracy, a na nowe po prostu nas nie stać.W każdym razie man się podoba i jestem z nas dumna :-)
Będzie jeszcze duży, zielony fotel do karmienia (musimy przywieźć od teściowej), a zamiast łóżeczka na pierwsze miesiące mamy kosz mojżesza (łóżeczko za ok 3 mies dostaniemy po córci siostry).
 

Załączniki

  • CAM00131.jpg
    CAM00131.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 62
  • CAM00132.jpg
    CAM00132.jpg
    19,3 KB · Wyświetleń: 57
  • CAM00133.jpg
    CAM00133.jpg
    13,9 KB · Wyświetleń: 58
  • CAM00135.jpg
    CAM00135.jpg
    14,2 KB · Wyświetleń: 58
Ostatnia edycja:
Ja też chcę!!! Póki co, ubranka są w plastikowym pudle, gadżety w kartonowych, materac i prześcieradła na strychu, a łóżeczko, przewijak, wanienka i komoda w garażu :/ i jak tu zaspokoić syndrom wicia gniazda:/
 
Kasietta u nas do wczoraj też wszystko zafoliowane stało, dziś dopiero będę większość rozkładać po szafkach. Ale rozumiem Cię syndrom też mi doskwierał i myślałam, że oszaleję jak zaraz nie skończymy, mojemu M.też się chyba trochę udzieliło :-p
 
Ruda - meble wygladaja prosto jak ze sklepu, rewelacja!

Ja juz mam wszystko rozpakowane, torbe do szpitala spakowana, wczoraj dokonczylismy reszte - napis Pola zawisl na lozeczkiem, karuzela skrecona, materac wyjety z opakowania, ceratka podlozona i na to przescierdadelko :-)
 
Natka to możesz jechać rodzić ;-)

Ja się zastanawiam nad napisem, bo mi się b. podobają, ale jeszcze nie wiem jaki zrobię - haftowany, szyty i wypełniony watą czy ze styropianu, a najbardziej bym chciała drewniany, tylko nie mam jak zrobić, ale pewnie się skończy, że wcale nie będzie :-p
 
reklama
Do góry