reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

Anciikowa o tak skip hop torby sa super :)
Cinamona albo pupui maja taka tez pięknością :)
Ja tez chciałam skip hopa wlasnie ale jeszcze nic nie kupiłam bo mysle nad tym :)
 
reklama
Bunia z całego serca polecam! Jakość wykonania, ilość kieszonek, pasek na ramię, dodatkowe paski do mocowania na rączce wózka, fajny miękki przewijak...no bomba no! Swoje kosztuje i też się zastanawiałam czy to aby nie przegięcie, że dużo, ale teraz jakbym miała kupować to bez zastanowienia :)
 
Ruda meble super odnowione, zazdroszcze. Nas to tez czeka.

Jesli chodzi o laktator to zastanawiam sie nad lovi lub canpol easy start. Polozna ze szkoly rodzenia mowila ze kupowac laktator najlepiej po porodzie wiec ja po zastanowieniu chce wlasnie tak zrobic zeby sie pozniej nie okazalo ze wydalam pieniadze na laktator ktory nie jest mi potrzebny.

Ancikowa torba wydaje sie fajna ale dla mnie niestety nieosiagalna finansowo.
 
Anciikowa oglądałam je w sklepie także jakos maja super :)
Po za tym one w us produkowane wiec u mnie nie sa takie drogie.. Ale ciagle mam dylemat bo jakieś szerokie mi sie wydają :D ale ja tam mam z torbami i torebkami ze jak ma to cos to biore.. Wiec jeszcze z tydzień pewno pomyśle i kupie bo chce juz ostatnie zakupy zrobić i mieć spokoj :)
 
Wracając do laktatora, ja mam ręczny Aventu. Właściwie wszystko mam z Aventu bo kupiłam w zestawie
 
Lucalew świetnie Cię rozumiem, gdyby nie fakt, że to dobry rok dla nas to mogłabym pomarzyć o torbie za takie pieniądze...ale że udało się troszkę odłożyć to stwierdziłam, że najwyżej zaciśnie się pasa przez chwilę, a będę miała torbę jaką sobie wymyślę ;)

Bunia a to dziwne spostrzeżenie! Raczej zakwalifikowałabym ją do tych wysokich i wąskich, a nie szerokich haha
Prawdą jest, że przy spacerówce wygląda na gigantyczną, ale w rzeczywistości jest całkiem normalnych wymiarów i chyba odrobinę wyższa niż szersza :)
 
Anciikowa ja tez mam tobre skip hop. W paski. Cudna jest[emoji7]

Tadam lozeczko juz stoi.
ImageUploadedByForum BabyBoom1436264410.459509.jpg
ImageUploadedByForum BabyBoom1436264425.596609.jpg

Narazie gole, bez przesieradla bo nie ma sensu jeszcze go zakladac. Wsadzilam tylko weza ale jego tez musze jeszcze wyprac. Jednak narazie nie ma sensu bo na poczatku bede kladla na lozeczko kosz i tak bak bedzie spal.
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1436264410.459509.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1436264410.459509.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 52
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1436264425.596609.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1436264425.596609.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 54
reklama
Blerka masz chyba takie samo łóżeczko jak ja. A w każdym razie z tego profilu [emoji4] W związku z tym prześliczne [emoji16]
 
Do góry