reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

reklama
Ja uważam że spacer do godz 11 i po 15 bez filtrów jak najbardziej wskazany i w pół cieniu. Co innego siedzenie w słońcu. Z filtrami też nie ma co przesadzać. Moja mama mówiła mi że całe lato chodziła ze mną na spacery bez filtrów, tylko z parasolką i wszystko było ok.
 
Lidia - ze słońcem jak że wszystkim trzeba z umiarem :) w paranoję nie ma co popadać, ale ja pamiętam jak się opalalismy 20 lat temu za dzieciaka - na słońce i do oporu, bez smarowania, rodzice też z reszta, bo modna była opalenizna na czekoladę. Ja się zaczęłam smarować dopiero w ok. 17 roku życia, mój mąż w ogóle, dopóki mnie nie poznał. A czerniak zwykle powstaje u ludzi, którzy kiedyś się na słońcu w latach młodzieńczych poparzyli, i wcale nie musi się usadowic na odslonietych częściach ciała. Generalnie uważam ze problemu nie ma z noworodkami, czy niemowlakami, bo one zacienione posiedza, ale małe dziecko to już wyższa szkoła jazdy ;) bo to w miejscu nie usiedzi :)
 
U mnie po 15 tej to chyba najwieksze upaly. Ja na popoludniowy spacer latem to gdzies dopiero ok 18 wyjde.
Zreszta teraz jak ide z mala gdzies popoludniu to wczesniej niz o 17.30 nie wychodzimy. No ale tutaj to grzeje, moze nie jak w tropikach ale jednak.
Wiadomo ze mlodego w cieniu bede trzymac ale tak czy inaczej w razie w posmaruje olejkiem.

Wlasnie dostalam maila ze wyslali juz do mnie kosz do spania[emoji3][emoji3][emoji3] powinien dzisiaj albo jutro juz byc.
Jak przyjdzie to sie pochwale[emoji3]
 
Tak, czerniak u ludzi którzy się poparzyli.
Tak, z niemowlakami nie ma problemu, ale za rok gdy nasze szkraby zaczną chodzić akurat w okresie letnim to obowiązkowa będzie czapeczka z daszkiem i filtr, bo w cieniu napewno nie usiedzi ;)
 
Aneczka - my mamy bardzo surowy pokoj dlatego tez mebelki bardzo proste. Lozeczko zwykle, biale z szuflada... Jak masz surowe lozeczko w jednym kolorze/stylu to pozniej latwiej tez dobrac dodatki :)
 
reklama
Ja mam łóżeczko z serii Klupś , ale w delikatnego misia , białe z lekkim dodatkiem jasnego brązu. Chciałam meble dobrac białe do niego- komode i szafę, ale dostałam w prezencie prawie nie uzywane jasny brąz więc narazie zostaną.
 
Do góry