reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

Cinamona świetny ten kosz i wydaje się duzy. Ile czasu mały może w nim spać? Tzn do jakiego wieku?
Masz jakąs stronke jak się robi te kule z tiulu??

Zuzi, cotton ballsy mi sie tez podobają , oprócz tego te wiszące trójkąciki.... kurcze jak to sie nazywało...proporczyki?
 
reklama
Lilija tutaj babka tlumaczy.
https://m.youtube.com/watch?v=tpK87hmjMbo

Bardzo latwo sie robi a tiulu pelno na allegro

Ja u mlodej w pokoju mam girlande z materialowych chmurek. Super to wyglada.


A co do kosza to pewnie gdzies do 4 miesiaca. Zalezy jakie duze dziecko [emoji3]
W dzien bedzie stal w salonie na stojaku a na noc sam kosz zaniose do naszej sypialni i postawie na lozeczku.
 
Ostatnia edycja:
A mi przyszedł pluszowy kocyk :) jest taaaaki mięciuni [emoji5]️
I pozamawialam pare rzeczy tez dzis :) także pomału pomału do celu ...
ImageUploadedByForum BabyBoom1435012541.688758.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1435012541.688758.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1435012541.688758.jpg
    32,6 KB · Wyświetleń: 48
Ostatnia edycja:
I zarazilyscie mnie cotton balls [emoji7]
Tylko jeszcze musze sie zdecydować czy szaro-żółte czy szaro-biało-żółte chyba cos takiego.. U nas sprzedają w zestawach 20szt.. Chyba ilośc ok?
Ale zastanawiam sie jak je ustawić w pokoju Hm.. Wieszać na ścianie czy jakos na meblach nie wiem.. Moze podzielicie sie pomysłami ?
 
Anney to pomyśl jak ja baaardzo nie mogę się tego doczekać!![emoji13]

Bunia możesz wpisać w Google i zobaczyć grafiki. Tam będzie mnóstwo inspiracji.
 
Ja juz daawno kupiłam cotton balls dla Lili, fajnie świecą, więc będą służyły jako lampka nocna. Łóżeczko mam bardzo proste, białe z szufladą. Muszę zabrać się za pościel, mama dywanik już skonczyła. Na początku chciałam pościel żółto-szarą, taki kosz i inne bajery, ale na szczęśćie cotton balls kupiłam kolorowe - żółyo-mietowo-beżowo-pudrowo- seledynowe:) I pościel chyba będzie mietowa:) Niebawe poko będzie gotowy więc wstawię zdjęcie. Tzn mała będzie spała w naszej sypialni:)
 
Dziewczyny, wysyłając ie zdjęcia, bo ja chyba potrzebuje inspiracji ;) bo ja chciałam tylko wstawić łóżeczko do sypialni i kupić nową pościel, ale może powinnam zadbać o coś jeszcze ;) żeby ten kącik w naszej sypialni był bardziej dziecięcy i przytulny. Co prawda my planujemy dzieciakom remont generalny pokoju po nowym roku, no ale może warto tego małego jakoś przywitać specjalniej:) do przyjścia na świat Ali strasznie się przygotowywalismy, a.teraz to wszystko jest zostawione samo sobie.
 
reklama
Mam jeszcze pytanie, czy cotton Ball mają zwykły włącznik jak lampka, czy włącza się je i wyłącza bezpośrednio do kontaktu? Myślę teraz o nich jako o lampce nocnej.
 
Do góry