reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

Dzięki love. Muszę kupić i pomacać ;) połogu boje sie wlasnie z tego powodu najbardziej, bo wtedy cała sie kisze. Kupiłam belle póki co, ale muszę tez w jakieś cieńsze podpaski sie zaopatrzyć.
 
reklama
No dokładnie love.

Spójrzcie, 21wiek, sto tysięcy produktów na sklepowych
Polkach, a jest problem z niechemicznymi produktami. Wszystko skrajnie przetworzone, plastikowe, sztuczne.
 
Ja po porodzie z jocha używałam pieluch w rozmiarze mini (moil med micro lub mini), takich jakie mamy dla dziadków w domu. Co prawda grube ale na początek były ok. Nic nie bolało i nie odparzalo. Moja ciaprucha tez nie lubi tych always z siateczki. Boli mnie strasznie i pchnięcie tam wszystko dlatego z always używam tych właśnie silk albo już nie pamiętam ale żeby nie były "plastikowe" na wierzchu.
 
Ostatnia edycja:
Kurde tyle sie rozpisałam i mi telefon padł i mi sie skasowało :D

Zaczynam nie nadążać za tematem wyprawkowym hehe tak kupujecie :D
Ja sie cos wstrzymałam ostatnio bo mieliśmy nie wydatki ale juz zaczynam szał od nowa bo na co tu czekać :)

Co do podpasek to mam o samo, zawsze przy okresie to tylko tampony, bo jednak wiecej przewiewu i bardziej higienicznie jakos jak dla mnie.. Wiec zakup i noszenie podpasek xxl to masakra bedzie dla mnie, musze wybrać jakieś Eh..

Cegła cegła [emoji7] tez mamy ścianę jedna w cegłę, bo dom nasz był powiększany przez dobudowę i poprzedni właściciel zostawił ścianę która była przedłużana w cegle :)
 
Anney co do tej chemii wszędzie to sie zgadzam w 100% .. Coraz ciężej i to nie tylko produkty do użytku rożne ale od kosmetyków po owoce, warzywa ..

Pupui zgadzam sie te always to tragedia ...
 
Ja always'y nosiłam za czasów "dziewiczych" i musiałam te nocne, ale cienkie, nawet za dnia, bo dosłownie niagarę miałam i to z 5 dni, więc jestem do nich przyzwyczajona. Potem już tylko tampony, no ale co zrobić, nic sobie teraz wtykać przecież nie będziemy:p
 
I będę mocno przebierała moją ogromną ilość ciuszków na 62, bo stwierdziłam, że jest część takich, co mi się tak nie podobają, że lalce bym tego nie założyła :p Po co w takim razie to wszystko prać. I dokupiłam jeszcze 2 pary legginsów na 56 w h&m i ciuszki definitywnie uznam za zamknięte. No, jeszcze chcę skarpetki przejrzeć, bo pewnie jakieś takie białe, żeby ładnie wyglądała się przyda dokupić :)
 
Co do wkładek nie pomogę, bo ja obojętnie co włożę to jest ok. a co do podkładów poporodowych, to mnie akurat bella mama kompletnie nie odpowiadały, wiecznie coś mi przeciekalo bokiem, tyle mialam odchodów poporodowych :( teraz kupiłam molimed XXL i wyglądają fajnie, powinny dać radę ;) a na później mam baby ono i tez.fajnie wyglądają, są cieniutkie. W próbce dostałam jeszcze canpol i te mi się tez podobają bo są lekko profilowane:) a na koniec stara znaleziona gruba bella mama ;) wszystkie oprócz niej mają paski z klejem.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Molimed, baby ono, canpol i bella mama na osobnym zdjeciu
 

Załączniki

  • 1433908831710.jpg
    1433908831710.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 52
  • 1433908855475.jpg
    1433908855475.jpg
    18 KB · Wyświetleń: 45
Do góry