reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

Wierci no te bella mama to faktycznie po bokach nie maja jakby żadnych Hm zabezpieczeń jakby.. Moze i sa grube i chłonne ale ale..
 
reklama
Jeśli chodzi o podkłady to ja ostatnio używam tena lady z seri do nietrzymania moczu i sa miłe i przewiewne, dośc male i swietnie chłoną, ostatnio mąż kupił też mi always też seri do nietrzymania moczu i też bardzo spoko mają dodatkowe zabezpieczenia przed przeciekaniem
 
Każda musi na sobie spróbować co jej odpowiada, jedna pokocha bella mama, druga znienawidzi ;).
Jeśli chodzi o wkładki to zawsze kupowałam zwykłe z Biedronki, ostatnio jednak kupiłam Bella Panty i są węższe i dłuższe. Lepsze.
 
Werci, dzieki za zdjecia!!!
Czuje sie jakbym rodzila przed wiekami, taki teraz wybor :-)

Tena lady tez kiedys dostalam probke tych do nietrzymania moczu, byly spoko.
 
A to moje dzisiejsze zakupy. Jednak zrezygnowaliśmy z tapety w paski i zdecydowaliśmy się na naklejki nad łóżeczkiem (można je wielokrotnie odklejać i naklejać i nie zostawiają śladów na ścianie).
ImageUploadedByForum BabyBoom1433966547.579386.jpg
ImageUploadedByForum BabyBoom1433966776.045607.jpg
I klin do łóżeczka
ImageUploadedByForum BabyBoom1433966790.330457.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1433966547.579386.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1433966547.579386.jpg
    28,3 KB · Wyświetleń: 60
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1433966776.045607.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1433966776.045607.jpg
    42,5 KB · Wyświetleń: 38
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1433966790.330457.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1433966790.330457.jpg
    13,3 KB · Wyświetleń: 60
Cina dopiero na kompie udało mi się otworzyć Twoje zdjęcia :) Sciana hmmm gdzies już to widziałam hahahaha
Wyprawka superasna, fajne te koszule :)

Co do majtek to ja miałam siateczkowe. Pisałam o tym, ale chyba wcięłóo mój post, więc się powtórzę. Po cc leżałam i wszytsko ze mnie wypływało na podkład, który zmieniała połózna. Okropne to to, ale leciało i leciało. Wiec później miałam mniej do ogarniania. Siateczkowe super się spisały, tylko zaczepiałam ciagle o szwy. Teraz tez będę ich używać. W domu już tylko bawełna.
Always nie znoszę...

Dzis byliśmy z M ogladac meble do pokoju dla Juniora.
Aranżacja Play Pokój dziecięcy i młodzieżowy — Agata Meble
chyba się zdecydujemy na te, ale z niebieskimi uchwytami. tzn kilka modułów, zwykła szafa, ze dwa słupki i może komoda, jak się zmieści. Wybrałam tez fotel rozkładany, bo będę z młodym spac na początku. Jutro lub pojutrze go zamówię, to załapie się na 10 % rabatu. Gdybysmy zamówili tez meble to i je objałby rabat, bo jest do 21 czerwca. A tak jeszcze nie wiemy. Hmmm pomyślimy przez weekend. Aha no i na meble trzeba czekac 4 tygodnie.
 
reklama
Zuzi fajne to łóżeczko, na ścianę też chcę kupić naklejki ale fluorescencyjne, bo mam gwizki narysowane, a więc szukam księżyca i kilku gwizdeczek :)

Kruszka , to bedziesz miała juz konkretne meble na kilka lat.

Kasietta, zgadza sie- im mniej tym lepiej. Dziś na szkole rodzenia połozna zachwalała nową serię "Biały jeleń" i Mustele (oprócz nowego kremu na sutki, bo dodali jakiś zapach rózany niepotrzebnie)
 
Do góry