reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

Po przejrzeniu analiz, to chusteczki kupię Babydream Calendula, do mycia to Rossmann: Babydream: Pielęgnacyjny płyn do kąpieli lub Rossmann: Babydream: Uniwersalny żel do mycia, do pupy krem Linomag A+E, do prania Dzidziuś płatki mydlane lub tej firmy płyny (są tanie:)), a krem z filtrem to Uriage Bariesun, krem mineralny, SPF50+. I ewentualnie HiPP Babysanft, Krem pielęgnacyjny do twarzy i ciała, ale to może później. A na potencjalne odparzenia mąka ziemniaczana :)
 
reklama
No wlasnie Lilija moja kolezanka ma coreczke urodzona w lutym i kupila jej tonik do mycia twarzy z Musteli i mala go nienawidzila glownie chyba ze wzgledu na zapach bo sprawdzalysmy Obie na sobie i po nalozeniu na twarz nic nie pieklo ale zapach bardzo drazniacy
 
Kasietta, dzieki za link! Do jakiego kremu ona sie odnosi jak pisze o wcieraniu w skore, nie w pupe?

Kruszka, w agata meble czesto sa jakies promocje i rabaty. Robilismy kilka podejsc do sofy, zawsze cos bylo. Finalnie kupilismy z wystawy, maz zaproponowal wlasna cene i sie udalo. Warto sprobowac :-)
Mozecie tez sprawdzic kto produkuje i zamowic bezposrednio od nich...
 
Lunera, generalnie ona jest zdania, że krem jeśli nie jest z cynkiem, to możesz smarować na całe ciało, ale gdy używa się delikatnych płynów do mycia, to może nie być takiej potrzeby. A z analizy najlepiej wyszedł Hipp - mimo wszystko wolę, żeby było napisane, że do twarzy i ciała (działa to na mnie psychologicznie:p). Choć pewnie ten Linomag też może być (ale jak pisałam - jak coś jest do pupy, to dla mnie nie nadaje się na resztę. No mam .zboczenie :p).
 
No wlasnie!!! Tez mam zakodowane, ze jak do pupy do nie do ciala...
Pewnie jak cos to mialabym 2 linomagi. Jeden do pupy a drugi do ciala.
Dzieki za wyjasnienie. Chyba wole wersje z olejem z pestek, chociaz planowalam kokosowy
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lunera dzięki za podpowiedź:)

Lilija właśnie tak chciałam, by były na trochę dłużej, niż tylko kilka pierwszych lat. chciałam raczej cos białego, ale nie łatwo znaleźć cos mnie zadowoli. Jęsli uda mi się zostawiać znowu Frania w klubiku (ostatnio ma bunt) to jeszcze pojade w kilka miejsc.

Kasietta dzięki za link :) Ja przy Franio wąłśnie kompletowałam wyprawke korzystając z jej wskazówek. Miałam właśnie hippa i babydream. Z babydream zrezygnowałam, bo kilka tygodni po zakupie podali, że wyszła jakaś zanieczyszczona seria, akurat nie moja, ale oddałam plyn mamie (oczywiście powiedziałam dlaczego oddaje) i kupiłam hippa. W rezulatacie moje dziecko i tak ma alergie na większość chemii i myje Go sama wodą, lub z dodatkiem soli z morza martwego. Jeszcze wypróbuje u niego nowość latopopicu, emulsja do mycia, ale póki co ciężko ja dostać.
 
Do góry