reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

reklama
Ja te siateczkowe na pierwsze dni bo normalnych szkoda no i male do nich sa.
A podklady to zalezy jak szybko macica sie obkurcza, przy kp chyba jest szybciej, ale uczucie skurczu w brzuchu przy karmieniu slabe. Ja tak 2-3 tyg na duzych jechalam, a potem na zwykle podpaski. Oczywiscie po domu tylko, i czeste zmienianie i podmywanie i wietrzenie. Tylko ja w ogole okresu i podpasek nie znosze... Ale co zrobic.

Lilija, zerknij na watek z listami. Na pewno Octanisept, gaziki jalowe, sol fizjologiczna, jakas masc do pupy. Inne rzeczy jak podklady, gacie, pieluchy, wkladki etc mozesz tez poza apteka.
Mozesz tez miec na zas paracetamol w czopkach, i do skory rozne specyfiki typu nadmanganian potasu, rumianek, kora debu czy ciekla parafina. Ja chyba kupie tylko te czopki.
 
To bedzie nowoczesna Polska kuchnia ze starych (w sensie rzadko używanych) i organicznych produktów, z duuuza doza swojskich i leśnych składników. Bedzie bar, kuchnia otwarta (miedzy gośćmi, którzy Bedą mogli i patrzeć i z kucharzami rozmawiać). Bardzo interaktywna ;) materiały bardzo surowe, naturalne i wysokiej jakości-takie tez ma buc jedzenie.
Strasznie dużo zabawy, bo mam nadzór konserwatora i Gdańska i wojewódzkiego, jakaś nagrodę nam przyznają, nawet szczegółów nie znam, ale potrEbiwalam ich akceptacji nawet na same gniazdka ;)
Zabawy cholernie dużo i problemów typowo systemowych, ale jeśli wszystko wyjdzie jak chce, to Brdzie fajnie. (Szklanki, talerze, wszystko ręcznie robione)
 
Tak lunera. Wlasnie kłada micro na posadzce, meble czekają gotowe juz, światła dziś montowali (kończą za tydzień), w poniedziałek przyjeżdża cały sprzęt gastronomiczny, wtedy nierdzewka ma tydzień na dopasowanie swoich blatów i wykończeń. Materiały wszelakie sie juz szyja, szkła i porcelana juz przyjechała, wtedy tylko odbiory zostaną i zabawa zapewne z Polska biurokracja, ale to juz broszka inwestorki, nie moja.
Umywalki juz kończą (sa ręcznie robione,mogę pokazać jak chcecie) wiec wszystko co największe juz ogarnięte.
W czwartek od rana mam tylko spotkania z blacharzami (bar Brdzie z miedzią) bo spieprzyli mi blat, wiec musza poprawić i wtedy niech każda ekipa zakłada co złożyć ma. Na polowe lipca ma byc otwarcie, na którym ja nie będę, ale w 2.5tyg przewiduje założenie wszystkiego co jest do zalozenia(mamy dość prężna grupę na miejscu)
 
zuzagh , ja mieszkam pod Poznaniem, ciuszki fajne, ale raczej dla dziewczynki ;). chyba że masz na zbyciu coś bardziej "meskiego"
 
Wlasnie! Bedą moimi oczami :))
Ja dopięte mam juz dawno, gdyby tylko wszyscy chcieli robić dokładnie to co maja robić ;)
 
reklama
Do góry