reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

reklama
Mnie zatkało. A ona spokojnie jakby tak musiało byc opowiadała, ze ex był oburzony.

Biedne dziecko.
 
Anney o ja nie moge uwierzyc.. 5 miesieczne dziecko zostawic obcemu dla tej malej facetowi eh.. czyli mial 5 dzieci nagle do pilnowania..ehh
 
Potrktowała swoją córke jak kota, którego zostawia się w domu z byle kim chcąc aby tylko dał mu jeść... matka(?) hymmmmm
 
reklama
Anney niezła historia:)

Co do spania, plany sa takie.. Na parterze mamy dwa pokoje sypialniane ktore teraz sa wolne, jeden po mamie mojego która wyjechała juz na stałe do pl, drugi po synie z pierwszego malz mojego który czasem przyjeżdża ale od ponad pol roku juz nie bo ta jego była żona mu w głowie siano zrobiła i ojciec jest be be i maja "nowa" rodzinkę ale długo by o tym gadac.. Nasza sypialnie jest teraz na pietrze bo tam jest dobudowany jeden duży pokój wlasnie i duża łazienka.. I na dole w jednym z pokoi bedzie pokój małego, a obok w tym drugim chcemy sobie urządzić sypialnie nie wiem tymczasowa na pierwszy rok prawdopodobnie.. I mały i tak planuje zeby w pierwszy miesiąc-dwa był i tak w takiej kołysce obok naszego łóżka a potem juz w swoim pokoju, a to dosłownie pare kroków wiec nie powinno byc problemu nawet w nocy ewentualnie..
 
Do góry