reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

reklama
Anney widziałam taki sam otulacz bambusowy w te paski :) tez szukam jakiejś okazji na ebay zeby kupić, tak samo jakieś kocyki ze dwa mu pasuje.. I jakie łóżeczko ładniutkie :)

Zuza fajna ta dostawka ja widziałam wlasnie rożne takie podobne ale u nas to sie nie sprawdzi bo w tym pokoju do którego przenosimy sypialnie jest dupa z miejscem tzn nie ma go :/
 
Anney otulaczek i kocyk super, fajny kolor, gdzie kupujesz te wszystkie cuda? Ja albo nie umiem szukać albo wszystko u nas w PL jest w sowy :D (lubie sówki hahahaha )

Co do negocjacji, to skończyła się narazie na cenie 150, a więc mało korzystna, jutro bedzie kontynuowana , bo babeczka poszła spać... ale ogólnie jak na wygląd łóżeczka, jego funkcjonalność - 3 opcje- łóżeczko, przystawka i kołyska, to cena startowa sama w sobie jest atrakcyjna. Zobaczymy co babeczka napisze, upierać się chyba jednak nie będę jeśli uprze się na cenie 150 ;)
 
Anney niezła historia... fajna "mamusia".

Ja to niby wszystko po Miłoszu mam, tylko jakieś drobiazgi dokupuje, oczywiście butelki, smoczki itp.
Pod względem kosmetyków zasugerowałam się recenzjami "podwojonej sroki" i do kąpieli kupiłam płyn 3w1 z biedronki z pompką bo ma mało substancji uczulających, pegów, parabenów i innych świństw. Chusteczki do pupy huggiesy natural care lub tami natural care choć równie dobre są z netto, tesco czy kauflanda.
Mój Miłosz nie chciał piersi i na szybko kupowaliśmy laktator elektryczny... tym razem mam nadzieję że nam się poszczęści i będzie cyc, bo wygoda niesamowita. A tak to biegaliśmy w nocy z butelką, młody się wybudzał i był szał.
Zrobię też wszystko żeby maleństwo spało osobno tzn w naszej sypialni ale w swoim łóżeczku :-)

Problem mam z szykowaniem całej wyprawki. Będziemy mieć generalny remont łazienki od początku lipca i potrwa do końca lipca. Wszędzie będzie kurz i nie wiem czy jak sobie teraz wszystko naszykuje to nie okaże się że będę musiała to robić od nowa. Poza tym na finiszu zostanie mi sprzątanie całego mieszkania bo zapewne wszystko będzie brudne :-( Chyba poszykuje wszystko i wywiozę do mamy a w odpowiednim czasie przywiozę, bo na ostatnią chwilę nie dam sobie rady ze wszystkim.
 
Owszem w przeliczeniu na polskie to dużo pieniędzy i pewnie niewielu na to stać. Ale jak ktoś zarabia w funtach to jak 150 zł, czyli w porządku :)
 
lilija, ebay, amazon... gdzie taniej (szukam jak cos mi sie spodoba)
co do lo
zeczka, 150zl to i tak super cena jak na to lozeczko.

jogobelka, wspolc
zuje remontu! dobrym pomyslem jest przygotowanie wsvystkiego i wywiezienie, moze zapakuj w prozniowe worki? bedvie malo iejsca zajmowalo, nie zakurzy sie i jaka wygoda.

 
buniu, w babies r us maja fajne kocyki bawelniane. mysle ,ze ceny sarownie dobre jak w uk. spojrz u nich.
 
W TKmaxxie w UK również kocyki w dość dobrych cenach. Chociaż polecałabym trochę dołożyć i kupić w Mothercare lub w Mamas and Papas.
 
Widze, ze weekend sprzyja wyprawkowaniu :-)
Ja dzis jak zwykle sie nie zorientowalam, ze zakaz handlu...

Lilija, chlopcy maja 6 i 4. Obaj przychodza do naszej sypialni w nocy albo nad ranem sie przytulic. Na duze lozko. Dlatego o ile nic sie nie zmieni, to ja z malym pojde sobie do nowej sypialni bo nie bedziemy tak wszyscy razem spac, niech sie przytulaja do meza.

Jesli chodzi o wspolne spanie, to sie nie boje pod warunkiem, ze nie jest b wasko. Odkladanie do lozeczka tez dam rade, tylko niekoniecznie widze potrzebe. Mi zdarzalo sie malego na noc na brzuchu zostawiac i super spal, ale to wlasnie obok mnie, zebym slyszala jak sie cos dzieje.

Anney, slodko to wszystko wyglada :-) juz bym chciala taka mala larwe przytulac!
 
reklama
zuza, mom chlopcom wyprawke robilam w mothercare i szczerze polecam szukanie w wielu innych miejscach za lepsze piniadze i jakosc taka sama badz lepsza. tkmaxx ma kocyki zdecydowanie ladniejsze i lepsze jakosciowo niz mothercare. wiem z doswiadczenia.


lunera, dokladnie. ja ta pycie ju
z bym ukutlasila w tych kocykach i do cycka prvystawila taak pachnaca zsiadlym mlekiem ;) haha
 
Do góry