reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla noworodka od A do Z ;)

reklama
jopal ja z takich malutkich to mam biala i niebieska amelka w niebieskiej smigala to i tej nic się nie stanie;-)zalezy jeszcze jaka glowe będzie miała bo Ami miała spora głowke.

ja z Ami używałam johnsona a potem emolium a teraz mustelle albo oilatum kupie, wkładki laktacyjne jakos mi bez roznicy pierwsze lepsze. Smoczki mam z firmy avent, a butle z canpol szklana,ogolnie ubranka mam wszystkie płyny do prania tez obcinacze do pazurków tez,pieluchy kocyki rozki w sumie takie kosmetyczne sprawy mi zostały typu frida, ceratki do przewijania a no i oczywiście wozek jeszcze musimy kupic i fotelik (o najważniejszym zapomniałam)
 
Mi znowu dzisiaj zjada posty no cóż.
Ja z zakupów to tylko łóżeczko i wanienka, nawet kosmetyki i tak te same co dla chłopców. Do szpitala tylko nowe kapcie i wkładki, koszule od poprzednich porodów nieużywane w szafie leżą, także zakupy w trzeciej ciąży juz tak nie cieszą. Jedyna pociecha dla mamusi będą wszelkie róże ;-) tsetsetse ale dam tez się wykazać babciom, ciociom i innym bo na naście chłopców w rodzinie to będzie jedyna dziewczynka, nasza rodzyneczka najkochansza :-)
 
Ja po wczorajszym przemeblowaniu spakowalam torbę do szpitala - fakt że brakuje jeszcze paru rzeczy Ale ubranka , pampersy, podkłady wszystko spakowane. Chyba powinnam się leczyć :p
 
miisia po prostu jesteś zapobiegliwa i dobrze zorganizowana :-) ja przy pierwszej ciąży miałam torbę spakowaną już na 1-mc przed
 
Ja jestem w połowie 29 tygodnia, ale jednak wolę mieć już spakowane wsZystko a nie pakować z rozwarciem bądź z główką między nogami (jak moja mama ) :p
 
ja jestem w połowie 27 tygodnia i zabieram się za zakupy. Ciuszkowe już wszystkie mam :-) czas na cała pozostała otoczkę:sorry2: spisane jest już wszystko na kartkach co potrzebne i mam nadzieję że doświadczenie zrobi swoje i nie pokupuję rzeczy niepotrzebnych :-).
 
reklama
A mi wlasnie przyszedł kombinezon zimowy dla małej zamówiłam na 62 i jest jakiś wielki albo mi sie wydaje tylko czapka która dostałam gratis mi sie nie podoba i będę musiała kupić nową
 
Do góry