reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla noworodka od A do Z ;)

Ja z h&m mam juz kupiona ta czape
ImageUploadedByForum BabyBoom1410810372.044881.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1410810372.044881.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1410810372.044881.jpg
    14,1 KB · Wyświetleń: 30
reklama
kruszka czapuchy super :)
ja właśnie zaczęłam kompletować wszystko co będzie niezbędne dla naszej powiększonej rodziny:-) zaczęliśmy od COMBI :-D a oprócz tego mam pierwszą butelkę, 2 smoczki, nakładki na sutki (zamierzam karmić piersią), laktator madela, aspirator do noska i jeszcze kilka drobiazgów..

Zastanawiam się nad termometrem... jakie macie zdanie ? Myślę o tym:
Babyono TERMOMETR ELEKTRONICZNY miękka końcówka (4552452369) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
albo tym:
TERMOMETR NA PODCZERWIEŃ DLA DZIECI - 1 SEKUNDA!!! (4597491562) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
jakie są Wasze opinie ? Nie ukrywam, że istotnym aspektem jest cena.
 
Kasiasysunia ja mam z babyono termometr kupiony 4 lata temu i jest do niczego wtedy 100 zł kosztował, wogóle nie pokazuje temp jak należy i żyje swoim życiem, kupiłam z biedry jakiś rok temu na podczerwień za 70 zł i jest super, widziałam ze znowu są. A moja mama ma z Lidia silvercrest dotykowy za 60 chyba już z 3 lata o tez sobie chwali. Ten nasz babyono to albo jakiś wadliwy był albo wszystkie takie są
 
Taki wybór tych czapeczek ze ciężko będzie kupić :p może wybiorę kilka pokaże mojej księżniczce i ona zadecyduje która chcę i kupię drugą taka sama w mniejszym rozmiarze :D
Jopal Nikoletka urodziła się w czerwcu i nie mam takich małych ubranek zimowych więc tylko tego mi brakuje do wyprawki ;) nie licząc swoich rzeczy do szpitala ale na to jest jeszcze czas :)
 
Kruszka u nas Eda z 5 marca więc i zimowe na wszelki wypadek musiałam mieć, a ciuszki mam też po dwóch chłopcach od szwagierki a jeden z nich z końca listopada był, więc w sumie takich rzeczy to mam po 4 chłopców no i jeszcze po synku mojej siochy ale on był majowy to teraz nie będą pasować. Już po wszystkim zacznę się pozbywać tych wszystkich klamotów bo pełen kartony wszystkiego uff, az nie ma gdzie tego wszystkiego trzymać, jak się dzisiaj potwierdzi, że dziołszka to będzie tego wszystkiego jeszcze więcej.
 
reklama
Anncka ja zamierzam Kubusiowi taką kupić ;-) ogladalam z pluszowymi i plastikowymi misiami i plusz wygrywa. Taki projektor mysle ze bardzo szybko zainteresuje Maluszka
 
Do góry