reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyprawka dla noworodka od A do Z ;)

reklama
Witajcie kobietki. Gdyby któraś Mamusia poszukiwała wózeczka i byłaby zainteresowana kupnem wózka 2w1 to zapraszam na adres: madziaczek20@tlen.pl. Mam jeszcze kilka wózków w bardzo niskich cenach. Oczywiście udzielam 24 miesięcznej gwarancji. Ceny wózków od 699zł.
 
witam
jestem majowka 2014 i chce sie z Wami podzielic opinia na temat laktatora,bo pewnie zakupy jeszcze przed Wami :tak:Ja mam laktator Lovi Prolactis elektryczny.Posiada on 8 stopniowa regulacje sily odciagania pokarmu.Zapamietuje sile i rytm odciagnia pokarmu,mierzy tez czas.Odwzorowuje naturalne ssanie dziecka tzn.sybkie ruchy pobudzajace wypływanie pokarmu a nastepnie głębokie i efektywne ssanie.Jest spakowany w fajna i dyskretna kosmetyczne.Moze byc laktatorem recznym i elektrycznym w zaleznosci od potrzeb.W zestawie sa tez akcesoria do przechowywania pokarmu.:tak:
 
Jak juz wszedł temat laktatorów to Wam powiem, że na to składa się dużo czynników. Ja miałam dwa ręczny aventu i mini medelę elektryczną i moja historia wygląda tak

Przy pierwszym mleko sie sciągało idealnie i jednym i drugim (do 300ml na raz) mały za to średnio sobie radził z ssaniem i moja historia mleczna skończyła się po 4 miesiącach. Przy drugim za cholerę żaden laktator nie chciał ani mililitra wyciagnąć mały za to pił jak najęty i karmiłam go dzięki temu przez calutki rok. Także jak dla mnie nie ma reguły obojętnie jaki laktator jak ma leciec to będzie lecieć a jak nie to cudów nie ma.
 
Ja kupiłam avent elektryczny. Martyna nie chciała mojej piersi i piła tylko z butelki. Ładnie odciągał pokarm. Ale im dalej tym mniej mi się udawało odciągnąć, a potrzeby dziecka coraz większe. Po dwóch miesiącach pokarm zanikł całkowicie :-( Żaden laktator nie odciągnie tak dobrze pokarmu jak dziecko :tak:
 
Ostatnia edycja:
Ja sciagalam pokarm przez 5 miesiecy. Mrozilam nawet bo bylo za duzo. Corka w szpitalu jak zostala nauczona byla butla i tak juz zostalo nie chciala sie przelamac. Uzywalam Madela Swing.
 
Ja miałam 2. Jeden ręczny z tommee tippee, 120ml z jednej piersi sciagałam w kilka minut. Mroziłam, bo to były początki, Arek ssał pierś. Po 2 tyg od porodu dostałam zapalenia na 2 piersi i dziecko nie mogło za dużo wyssać,ani ja laktatorem nic. Zaczęłam uzywac medeli elekrtrycznej na 2 piersi. Siedziałam tak nie raz nawet po pół godziny, a w buteleczkach mleka mniej, mniej, i mniej...Po równym miesiącu skończyła się moja przygoda z karmieniem, tzn jeszcze jeszcze sciagałam, ale te ilości zebrane z calego dnia starczały na jedeno karmienie.

Ale do rzeczy , laktator TT ręczny polecam,miał tylko jeden mankament, trochę kapało spod piersi, po prostu nie przylegał idealnie.
a medela też ok, chociaż ja go xle wspominam bo zmasakrował mi sutki nawet przy małej sile ssania:)
 
Dzisiaj będąc na zakupach w Biedronce wpadły mi w oko ostatnie sztuki leginsów ciążowych, które były reklamowane parę tygodni temu. Wzięłam je, bo kosztowały 14,99 :szok: a poza tym jakby mi nie pasowały pod jakimś względem, zawsze mogę je zwrócić :tak: Przymierzyłam i powiem Wam, że naprawdę dobre gatunkowo gaciorki ;-) Trochę drażnią mnie chaftki z boku (regulacja pasa), ale myślę, że się zaprzyjaźnimy :-)
 
reklama
A ja długo polowałam na legginsy, które nie są "rajtuzowate" i dobrze wyglądają do dośc krótkich bluzek. I znalazłam takie za 39,90 w Bershka, czarne bawełniane i nieprzzroczyste, bez żadnych dziwnych przeszyć w kroku:) Mają rózne kolory, zastanawiam się czy nie dokupić.
 
Do góry