reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla noworodka od A do Z ;)

Witajcie
Za dwa miesiące zostanę Sierpnióweczką 2014 ale jestem już i szczęśliwą Styczniówką 2013
W związku z tym, że mam wspaniałą córeczkę a teraz spodziewam się syncia – mam do sprzedania rzeczy po mojej kochanej księżniczce. Ciuszki i wszelkiego typu dodatki będę wystawiała codziennie po kilka. Mam też ciuszki ciążowe na każdą porę roku oraz dużo literatury dotyczącej wychowania i rozwoju dzieciaczków. Mnóstwo filmówek za małe pieniądze – zachęcam do odwiedzania konta allegro i licytacji.

Przedmioty użytkownika lukaszchylarecki - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Zobacz załącznik 630989Zobacz załącznik 630993Zobacz załącznik 630995Zobacz załącznik 631000 fb5.jpg
 

Załączniki

  • fb5.jpg
    fb5.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 50
reklama
Witam;) Dostalam do przetestowania laktator lovi prolactis. I chcialabym wam go polecic.
Laktator Lovi ma wiele pozytywow. Fajnie że odciaganie pokarmu jest bezbolesne. Duzy plus za ustawienie sily ssania.
Laktator posiara elektroniczny wyswietlacz, posiada wkladki masujace ktore przynosza ulge podczas odciagania.
Mozna go podlaczyc do pradu jak i uzyc baterii. Wrazie braku mozliwosci uzycia pradu i bateri mozna zmienic na laktator reczny.
Bardzo latwy w uzyciu i utrzymaniu czystosci.
 
Witajcie drogie przyszłe i obecne mamusie pomyslalam sobie ze napisze tutaj wiadomosc a mianowicie moj synek rosnie a mi zbieraja sie cale kartony ubranek dla chlopczyka jesli ktoras chcialaby fajne kolorowe ciuszki sprzedam za symboliczne 1 - 2 zl za sztuke. wiekszosc byla kupowana nowa . zdjecia moge przeslac na e mail. mozemy sie dogadac:) rozmiary zaczynaja sie od 56 w gore. moj synek urodzil sie zima wiec porami roku bedziemy pasowac. jesli ktoras chcialaby kupic ale nie chce teraz kupowac tylko poczekac pare miesiecy to moge poczekac kwestia dogadania sie :) pozdrawiam i zycze zdrowka rosnijcie :)

ewentualnie bodziaki 56-62 po 2,5 zl za sztuke

Mega paka Body 20 sztuk F&F, NEXT< GAP< (4374542596) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny udajcie się do Smyka- mają przecenę 50% . Nam się udało kupić śpiworek polarowy do wózka za 20PLN!
Warto poszperać . poza tym mam tylko kilka sweterków, piżamek i śpiworek do spania - wciąż nie wiemy kim będzie mały człowiek więc nie chcę szaleć z kolorami a poza tym mama i teściowa są przesądne!
 
Cześć mamusie, gratulacje dla was wszystkich, będę mamą październikową 2014 i mam do was pytanie, może któraś jest chętna. Odsprzedam bardzo dobre gatunkowo ubranka dziewczęce 56-62-68, zakupione w Holandii:

rozmiar 56:
* PRENATAL koszulka długi rękaw 2x
* HEMA koszulka długi rękaw
* FETTJE koszulka krótki rękaw

rozmiar 62:
* PRENATAL komplecik w kwiatuszki: koszulka na ramiączka i spodenki 10zł
* PRENATAL ramperek długi rękaw
* PRENATAL koszulka krótki rękaw
* J&G sukienka + spodenki + czapeczka 10zł
* HEMA sukienka połączona ze spodenkami 10zł
* HEMA koszulka krótki rękaw
* HEMA koszulka długi rękaw 6x
* HEMA bolerko-sweterek
* HTXHTX LITTLE MY koszulka długi rękaw
* FETTJE koszulka długi rękaw
* FETTJE spodnie
* NAME IT koszulka krótki rękaw
* H&M koszulka krótki rękaw
* H&M koszulka długi rękaw 2x
* H&M spodnie
* LITTLE GIRL STOR koszulka długi rękaw
* spodnie
* body długi rękaw

rozmiar 62/68:
* DISNEY bluza
* BABY BASICS body bez rękawka 2x
* BABY BASICS body krótki rękaw 2x
* HEMA body krótki rękaw 2x
* HEMA koszulka długi rękaw
* SUPERBABY body krótki rękaw 2x
* PRENATAL body na ramiączkach
* body bez rękawka

rozmiar 68:
* FRENDZ bluza z kapturem
* FRENDZ koszulka długi rękaw
* LITTLE GIRL STOR koszulka krótki rękaw
* LITTLE GIRL STOR bluza z kapturem
* BAKKABOE bluzeczka bez rękawów
* H&M koszulka długi rękaw 2x
* C&A body krótki rękaw
* HEMA koszulka długi rękaw 2x
* HTXHTX LITTLE ME koszulka długi rękaw
* PRENATAL koszulka długi rękaw 2x
* PRENATAL koszulka krótki rękaw

dodatkowo:
foto 2:
* PRENATAL czapeczka wiązana rozmiar 40, 3-6 miesięcy
* opaska
* zimowe rękawiczki bez palca na sznurku


BUCIKI:
* H&M kozaczki rozmiar 15-16
* BAMBINO sandałki skórzane rozmiar 18-20

razem 54 sztuki po 3zł + 3 komplety po 10zł + 2 pary bucików po 15zł = 162+30+30 = 222zł
odsprzedam za 200zł i zapłacę za przesyłkę (mam jeszcze parę innych ciuszków, dorzucę gratis)

Skusi się ktoś? Dziękuję jak tak, miałam nadzieję na dziewczynkę a będzie chłopiec!!!
 
Dziewczyny jeśli chodzi o zakupy to oprócz poduszki banana ( którą się nie rozstaję ostatnio - pełna rewelacja! ) to chciałabym Wam polecić pewną firmę na allegro, za 125 zł kupiłam lniane długie spodnie, spódnice, rybaczki i pas ciążowy, wybieracie sobie, kolor, krój i rozmiar. ciuszki naprawdę fajne (zwłaszcza ulubiłam sobie spódnice). Polecam:tak:
 
reklama
jak chodzi o taki pas ciązowy kolorowy z materiału, to chyba o to chodzi żeby zakładać pod za krótkie bluzki? Bo innego wykorzystania to ja dla iego nie widzę.... :)
 
Do góry