reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyprawka dla noworodka od A do Z ;)

U mnie w biedronce pełno tych wszystkich ciuchów co były i wszystkie mega przecenione jeszcze, jak chwalisz tak te geterki to może też sobie kupie, ale chciałabym jakieś jasne a nie wiem czy wogóle były
 
reklama
Mitemil, kupiłam te leginsy w biedronce i dla mnie beznadziejne. Po pierwsze te haftki które rysują po bokach, po drugie beznadziejny materiał, który po założeniu rozciąga się i wygląda właśnie jak rajtuzy, po trzecie krzywe szwy. O niebo lepsze sa leginsy z lidla.
 
annte właśnie zastanawiałam się czy nie będzie mnie to drażniło z tymi haftkami. Jakość materiału nie zwróciła mojej uwagi, ale szwy, faktycznie krzywe. Przymierze je jeszcze raz i ewentualnie zwrócę te getry. Leginsy z lidla też mam, ale prześwitują na tyłku, więc nadają się tylko do długich tunik.
 
A ja muszę powiedzieć, wcale nie na obronę tych z Biedronki, że kupiłam te z Lidla i zjeżdżają mi z tyłka. Nie mają takiej ścisłości w pasie, żeby się dobrze trzymały przy tak dużym pasie na brzuch. A jeśli chodzi o te z Biedronki, ja ich nie kupiłam właśnie z uwagi na haftki, ale muszę powiedzieć, że przy cenie 14,99 chyba się skuszę i w razie czego oddam z paragonem. A co?! Wolno mi! Zresztą Wam też! Możecie zwracać, jak nie są fajne, tylko paragon musicie mieć. Ja bym kupiła w Biedronce ta sukienkę lososiowa gdby była teraz, ale wszędzie te z głupia kokardą niebieskie.
Poza tym mam problem z biustonoszami! Muszę kupić nowe, większe. Zawsze miałam.problem, bo corcia wyciągnęła mi jednego cyca i mam różnice w rozmiarze obu, ale teraz to już nie ma opcji. Nie mieszczą się :(
 
U mnie w biedronce są jasne leginsy i łososiowe sukienki tylko kurde ja z takiej małej miejscowości, że jak kupie to pół miasta będzie wiedzieć, że w ciąży jestem. A że jedną biedronkę nam zamknęli z powodu remontu to tam istne oblężenie i zawsze ktoś znajomy się nawinie, jak wyłapię moment to geterki na pewno kupię.
 
slonkoonline wiedziałam, że każdy z nas jest niesymetryczny, ale nie wiedziałam, że można aż tak :zawstydzona/y:

jopal a to jakiś wstyd być w ciąży czy po prostu nie chcesz się z tym obnosić?
 
Mitemil kochana oczywiście, że to żaden wstyd:-D, tylko że ja chyba cały czas nie umiem się jeszcze do końca cieszyć tą ciążą i większośc osób z mojego najbliższego otoczenia jeszcze nie wie a wolałabym, żeby nie dowiedzieli się z plotek bo geterki w biedronce kupowałam;-). Jutro ide krew upuścić w poniedziałek gin i tak myślę, że to już będzie ten moment żeby niepoinformowanym powiedzieć w końcu zaczęłam 13 tydzień.
 
Witajcie,
u mnie zakupy póki co skromne, Mąż nie chce kupować ubranek póki nie dowiemy się co Małe ma między nóżkami... A ja się jakoś posłuszna i nadmiernie potrzebująca opieki zrobiłam, to słucham chłopa...

Tak więc poza poduszką - rogalem, nowym kompletem bielizny, 2 parami spodni z allegro i legginsami z Lidla jeszcze nic nie mam :(
 
reklama
Hej Dziewczyny! Informuję, że w Pepco (nie wiem czy w każdym) przeceniają aktualnie ubranka niemowlęce. Lepsze, gorsze, ale w bardzo dobrych (świetnych) cenach... :) Dziś także w Tesco trafiłam na wyprzedaże do 50%. Co prawda tylko wybrane ubranka, ale bodziaki czy śliniaki w całkiem dobrej cenie...
 
Do góry