reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków

dziewczyny co myślicie? Myśle ze rampersy będą fajnym rozwiązamien na lato dla naszych maluszków, ja zakochałam sie w tym;-)
2998377071
 
reklama
Wygląda porządnie. Może dasz radę obejrzeć go na własne oczy gdzieś w sklepie? Rozbawił mnie tylko sprzedający dodając do "gratisów"... koła :-D
 
Niestety nie widziałam go w żadnym sklepie, więc muszę go kupić na czuja:/ a w tym niebieskim wózku nie podoba mi się to, że większe dziecko nie ma na czym postawić nóżek (mi osobiście byłoby niewygodnie, a przynajmniej tak mi się wydaje).
 
Anka-skakanka, mój synek jest dzieckiem zimowym i przez pierwszy rok życia woziłam go w Tako Jumperze, Hania też będzie go użytkowała, jako ewidentnie letnie dziecko. Sprawdził się zarówno zimą, jak i latem.

Pyśka, bryka wygląda fajnie. ładny kolorek :)



ja się chciałam pochwalić, że z racji ostatnich niefajnych problemów z moją ciążą, kupiłam sukienkę dla Hani.
Nadzieja umiera ostatnia i już!

2994814645.jpg
 
Witam a ja dostałam od siostry 2 siatki ubranek po jej 10 miesiecznym synku dostane jeszcze 2.Jestam 25 bodów chyba 10 śpiochów dużo kaftanów półśpiochów 2 dresiki wiec jak na razie nie kupuje juz nic.Mam też okazje odkupienia od niej wózka 2 fukcyjnego z gondolką, kolor zielony taki jasny koła nie są pompowane ale super się go prowadzi.Spacerówka jest podobna jak ta od atlantica.Siora chce 300 zł wiec chyba sie skusze pojerzdze nim do wiosny a póżniej go opchne i kupie jakąś zajebistą spacerówkie.
O to ten wózeczek tylko nie wiem jaka to firma
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry