reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Wyprawka dla naszych Maluszków

to ja też się troszke pochwalę chociaż ten raz:-):-)

DSCI5008.jpgDSCI5012.jpg

pierwsze ubranka są to zdobycze w secondhand a drugi rampersik wyłowiłam w hm za 10 zł:)
 

Załączniki

  • DSCI5008.jpg
    DSCI5008.jpg
    37 KB · Wyświetleń: 42
  • DSCI5012.jpg
    DSCI5012.jpg
    37,3 KB · Wyświetleń: 38
reklama
Przyszła moja pościel!!! Yey! :-D wsadzam zdj z neta, bo przecież nie umiem znowu zdjęcia zrobić :-D
Plus rożek i prześcieradełko :-D i majciochy, i podkłady, i wkładki laktacyjne :-D

Zobacz załącznik 554017
Jak oceniasz jakościowo pościel? czy rożek jest usztywniony? i jakie wymiary ma ochraniacz (wys x dł)? nie mogę znaleźć tych informacji na stronie
 
reklama
Do góry