reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych maluszków

brrr..
okropne warunki opisujecie.. aż ciarki przechodzą..

zmienię temat na bardziej wyprawkowo-miły i pochwalę się matą do zabawy dla małej:
Canpol babies - akcesoria dla niemowląt - Mata do zabawy z pozytywką miś

w weekend wybraliśmy się do tej hurtowni w starych babicach i utonęliśmy w tym sklepie na parę godzin. Dziś dla porównania zajrzałam na chwilę do smyka i np taka sama mata kosztuje tam już ponad 30plnów więcej (!) więc mogę tylko polecić taką wycieczkę pod wa-w ę .. Całkiem spory wybór, kompetentny personel, w sklepie jest gdzie usiąść - i ceny lepsze niż w stolicy.

Bardzo ładna ta mata, taka słodka:-)
 
reklama
U mnie tez sa dwa pokoje ale w jednym mieszka moja mama a my mamy cale 18 m wlasnego szczescia!!Na szczescie mąż doskonale wymyślił co i gdzie ma stać,więć nie będzie chyba tak zle.A tak po za tym to do wszystkiego mozna sie przyzwyczaić;-)
 
kluska80 pewnie, że do wszystkiego da się przyzwyczaić. Przynajmniej nie masz problemu, z przeprowadzaniem dziecka do jego pokoju ;-). My mieliśmy nie lada, najpierw tamten pokój służył nam za sypialnię a potem się od niego wynieśliśmy a mały narzekał, oj narzekał. Chyba za długo z tym zwlekaliśmy. Teraz planuję przenieść małego do brata jak tylko zacznie noce w miarę przesypiać. Cieszę się, że drugi chłopak, przynajmniej z wystrojem ich pokoju nie będzie problemu ;-).
 
J@god@,masz rację,czasem czuje sie jakbym pierwszy raz była w ciąży;))My z zakupami musimy sie wsztrzymac tez dlatego ze w połowie lipca robimy mały remoncik,trzeba sie jakos przygotowac na mieszkanie w naszym pokoju w czwórkę;))
a myślałąm że tyko ja tak mam jakoś trzeba sobie radzić:tak:
 
laski zakochałam się:-):-):-)

ja już nie chcę łóżeczka drewnianego
hihihihih drogie jak jasna cholera ale jak ja się zakocham to już koniec:-D:-D:-D
 

Załączniki

  • 8288ecac5fe748c3.jpg
    8288ecac5fe748c3.jpg
    31,2 KB · Wyświetleń: 69
kluska80 pewnie, że do wszystkiego da się przyzwyczaić. Przynajmniej nie masz problemu, z przeprowadzaniem dziecka do jego pokoju ;-). My mieliśmy nie lada, najpierw tamten pokój służył nam za sypialnię a potem się od niego wynieśliśmy a mały narzekał, oj narzekał. Chyba za długo z tym zwlekaliśmy. Teraz planuję przenieść małego do brata jak tylko zacznie noce w miarę przesypiać. Cieszę się, że drugi chłopak, przynajmniej z wystrojem ich pokoju nie będzie problemu ;-).

Jagoda ja nie miałam problemów z przeprowadzeniem Damianka do jego pokoju bo zrobiłam to jak miała 2 m-ce:-pNa początku sie bałam, że nie będę Go słyszała ale okazało się, ze mój słuch się tak wyostrzył, że słyszałam nawet jak mu smok z buzi wypadł:rofl2:. Teraz też tak planuję no chyba że maluszek będzie bardzo przeszkadzał Damiankowi i Go budził w nocy.
 
Wiola78 a przesypiał Ci noce? Bo mi się budził na cyca dopóki ssał a mi się latać do drugiego pokoju w nocy nie chciało. Od 7 do 10 miesiąca budził się co 40 minut, to był koszmar a ja już wtedy do pracy chodziłam i spałam w pracy. Potem do 14 miesiąca budził się 2 razy na cyca. A przestał się budzić na 3 dzień po odstawieniu od cyca.

Ja właśnie boję się za szybkiej przeprowadzki, że będzie płakał i Krystian będzie niedospany.

Catedra bardzo dziewczęce to łóżeczko. Ja też wolę takie łóżeczka, przy Krystianie bardziej właśnie takie turystyczne się sprawdziło. Teraz nie kupujemy nowego, bo to po Krystianie jest ok tylko materacyk wymienimy, a na żywo obejrzyj materacyk, bo naogół do tych łóżeczek trzeba dokupić materacyk bo ten w komplecie średnio się nadaje na długie spania.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jagoda Damianek budził sięw nocy jeszcze rok temu:baffled: Do karmienia budził sie dwa razy, ale mi nie przeszkadzało wstawanie bo na leżąco i tak nie mogłam karmić. Na szczęście nie płakał za mocno, troszkę pojęczał, dostał cycka i spał;-)
Dla mnie to był wygoda, że on był w drugim pokoju bo od poczatku miał bardzo czujny sen wystarczyło, że się coś głośniej powiedziało i juz się budził a zasypiał też ciężko. W swoim pokoju w ciszy spał ponad 2 godziny.:tak:
 
Do góry