reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych maluszków

reklama
Hej dziewczyny! szukam na forum info o x landerach x3 i nie mogę nic znaleźć, może któraś z Was ma doświadczenia z takim sprzętem? Z góry dziękuję.:tak:
 
Ania ja mam x-landera ale trójkołowego XT i jestem bardzo z niego zadowolona.:tak: Miałam gondole teraz już jesteśmy w spacerówce. Lekko się prowadzi, jest zwrotny. ma dużo miejsca. Ładnie się składa do samochodu. Polecam w 100%.
X3 to chyba 4kołowiec i ma nieskrętne koła przednie. Z doświadczenia ja osobiście polecam koła skrętne.:tak:
 
ja nie lubię produktów chicco, są jakieś takie nachalnie plastikowe w swej estetyce..
najlepiej obejrzyjcie krzesełko w sklepie, posadźcie w nim bobasa, a potem zawsze możecie na spokojnie znaleźć wybrany model w necie
 
dziewczynki wiem, że temat krzesełek już był:zawstydzona/y:, ale dopiero teraz poważnie myślimy nad jego zakupem. Czy któraś ma Chicco Happy Snack??? Co o nim myślicie??

Takie krzesełko ma Catedra i pamietam,że bardzo sobie chwaliła :tak::tak::tak:

a ja mam pytanie do Shenkoki :-D dot. oczywiście krzesełka ABC - jakiś czas temu było ono na allegro (299pln) ale od ok. miesiąca nie mogę na nie trafić - jest jedno ale nie ten sprzedawca i nie ten kolor :baffled: Ty kupowalaś z tego co pamietam chyba przez net własnie - dasz namiary na ten sklep :-) plisssss

I pytanko do Dentico - jak się sprawuje Esprit ??? też miałam na niego chrapkę - jedyne czego mi w nim brakuje to barierki :sorry2: nie wiesz, czy jest możliwość jej dokupienia? Te z barierkami już nie mają tak ładnej kolorystyki no ale są ciut szersze i głębsze
 
Kms Esprit sprawuje się narazie bardzo dobrze. Jeździmy nim głównie po sklepach ale na kilku spacerach też byłam . Jest węższy niż x-lander i mieści się spokojnie w tych przejściach przy kasie. Jeśli szukasz dużej, solidnej spacerówki to to nie to. Jeśli delikatnej, lekkiej parasolki to jak najbardziej to to. Z barierką nie ma problemu. My kupiliśmy go w sklepie nie na allegro ( był nawet tańszy) i sprzedawca od razu dobrał nam barierke, więc z tym nie ma problemu.
My kupiliśmy w tym sklepie, ale jest blisko więc pojechaliśmy osobiście. Z tej serii są też masywniejsze spacerówki.
Hauck Esprit Flash 2009 - kurier gratis! [36019,36020, 36021] - 329.00<span class=notranslate> zł</span> : dino sklep dla dzieci oferuje wózki, foteliki, meble, pokoje dziecięce tylko my za 299 kupiliśmy , droższe są teraz.
Hauck Esprit Expedition (spacerówka+ gondola) 2009 kurier gratis - 1819.00<span class=notranslate> zł</span> : dino sklep dla dzieci oferuje wózki, foteliki, meble, pokoje dziecięce
 
my mamy nianię z odczytem temperatury, z możliwością mówienia do dziecka z odbiornika (po naciśnięciu przycisku). W bloku jej nie używamy więc nie wiem jak jest z podsłuchiwaniem sąsiadów ;-), ale na wyjazdach w domkach cudowne urządzenie
bardzo żałuję, że nie miałam takiej niani przy starszym synku, taka niania sprawdza się w piętrowych domkach, nam często zdarzało się, że nie słyszałam starszego jak się obudził i nie raz nam się spłakał, teraz ten problem już nas nie dotyczy :-)

Co do krzesełek to my mamy chicco polly jeszcze po starszym, starszy siedział w nim prawie do 3 lat i byliśmy bardzo zadowoleni a teraz Ignaś już w nim urzęduje :-). To nasze krzesełko praktycznie wogóle nie jest plastikowe, jedynie tacka jest plastikowa, nogi ma metalowe ale z matowego metalu, ten nasz model ma podwójną ceratkę na siedzisku, dla mniejszych i starszych dzieci.
 
Dziewczyny zlitujcie się obserwuję na allegro używane x landery za ok. 500 złotych mogę kupić spacerowy xa lub x3 ale nie wiem który jeśli już i czy nie lepiej nowy bo za tą cenę kupię jakiś Tako, itp. Poradźcie coś plis:-D
A co do krzesełek to dlaczego napaliłyście się na te krzesełka, nie lepiej kupić chodzik już przyszłościowy a też ma siedzisko i można karmić w nim ..... takie mam przemyślenie:sorry2:
 
reklama
Do góry