reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla naszych maluszków

Ja też jestem zwolenniczką zimnego chowu ale bez przesady:tak:
Zawsze jak wychodze zakładam małej rajstopki _cienkie albo grubsze do krótkich spodenek i cienką czapke , potem chustki, niestety uszy można również przewiać i to bardzo jest bolesne:baffled:

Ja biore ze sobą koc, ale jak jest ciepło to na nim po prostu siedzi a jak chłodno lub wracam wieczorem to przykrywam ją:-)
 
reklama
Medeuska zapalenie ucha zawsze idzie od środka. Najważniejsze żeby nie wychłodziła się głowa - jeśli będzie czapka a ucho się odkryje to nic nie szkodzi. Najwięcej ciepła tracimy przez czubek głowy, jak się wyziębi, to katar, zapalenie gardła, albo infekcja rzuca się na uszy.



Sylvietta, jakoś ciężko mi uwierzyć że te dziewczyny z N.Y. chodzą tak boso bez konsekwencji dla zdrowia. A przynajmniej dla nerek i pęcherza moczowego :baffled::baffled:
 
dziewczyny jestem w szoku... dawno tu nie zagladalam, ale pogoda sie zmienila i zaczelam miec problemy z ubraniem Damiana na te pogodę...
widze, ze ubieram go o WIELE cieplej niz Wy...
body+spioch+bluzeczka+kamizelka+skarpetki+cienki kombinezonik+srednia czapa...
i do tego cienki kocyk...
chce dodac, ze nei przegrzewam go bo nie jest zapocony ani ciut ciut...
wydawalo mi sie, ze ubieram go za cieplo ale po jednym spacerze bez kocyka wrocilismy do domu z kaszlem ;s
musze go po malu zaczac przyzwyczajac do cienszych ubran z tym, ze boje sie, ze przeplacimy to przeziebieniem ;s
 
hej dziewczyny
mam pytanie o nianie elektroniczne nie wiem czy na tym wątku powinnam pytać ale chyba najlepiej.
Czy któraś z Was ma takie cudo?? nie chce kupować tych bardzo drogich, ale boję się że jak kupimy taką tańszą to też będzie do duszy .... zastanawiamy się nad nianią aventu za ok 120 zł na allegro i M kazał mi Was spytać o zdanie bo nie mamy nikogo znajomego z takim sprzetem:-p
PHILIPS AVENT NIANIA ELEKTRONICZNA SCD 470 SCD470 (985175345) - Aukcje internetowe Allegro

tu jest do niej link
napiszcie co myslicie i co polecacie

dzieki
 
hej dziewczyny
mam pytanie o nianie elektroniczne nie wiem czy na tym wątku powinnam pytać ale chyba najlepiej.
Czy któraś z Was ma takie cudo?? nie chce kupować tych bardzo drogich, ale boję się że jak kupimy taką tańszą to też będzie do duszy .... zastanawiamy się nad nianią aventu za ok 120 zł na allegro i M kazał mi Was spytać o zdanie bo nie mamy nikogo znajomego z takim sprzetem:-p
PHILIPS AVENT NIANIA ELEKTRONICZNA SCD 470 SCD470 (985175345) - Aukcje internetowe Allegro

tu jest do niej link
napiszcie co myslicie i co polecacie



dzieki

My mamy nianię i bardzo sobie chwalimy:-), z Fisher Price. U nas się przydaje, bo kuchnia i salon na dole a pokój na górze. Ale ta co pokazujesz chyba też ok, nasza podobnie wygląda:-), trochę szumów i zakłóceń jest, ale my zadowoleni jesteśmy
 
Ja niestety w temacie niani elektrycznej nie pomogę, nie posiadam.:no:

Dziewczyny jeśli szukacie dresików dla chłopców i dziewczynek to bardzo fajne są w Biedronce. Ok 30zł. Ja kupiłam rozm 68 i 86 na później. One są dość duże bo to 68 jest za duże troszke ale pochodzi całą wiosne.:-)

Aha w Polo jutro i pojutrze są wszystkie Pampersy po 36,90 za paczke. Może komuś się info przyda.:tak:
 
Sąsiadka ma elektroniczną nianię z FP z tego co kojarzę. B.sobie chwali, bo może wyjść nawet przed dom a słyszy czy jej synek się nie obudził. Sama zastanawiam się nad tym zakupem, bo wtedy mogłabym spokojnie coś w ogrodzie robić itp a Filip spałby słodko...ale musiałaby to być niania z dobrym zasięgiem. Pomyślimy. Uważam,że jest to przydatna rzecz o ile ma się dwupoziomowe mieszkanie albo domek. W normalnym M3 itp. można łatwiej mieć wszystko "pod kontrolą" ;-)

Dentico- dzk. za newsy zakupowe. Przyda się przyda.
 
reklama
Jeśli chodzi o nianie to mieliśmy ale nam się nie przydała jednak i sprzedałam na allegro. Kupiłam też z allegro używanego Philipsa właśnie.:-)
Nasza miała dodatkowo bazę do ładowania pod ten przenośny odbiorniki i pokazywała temperaturkę w pokoju, też dwukanałowa i przed czym przestrzegam – u nas w bloku na jednym kanale łapaliśmy nianię sąsiadów gdzieś z parteru chyba. Niania miała spory zasięg i na tym kanale było słychać co u nich w domu się dzieje – dlatego warto sprawdzić jak u was będzie – Avent/Philips chyba są najpopularniejsze i może też się coś takiego przytrafić. :sorry2:
 
Do góry