reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA DLA MALUSZKA

Sumko, ja Ci moge sprawdzić na jutro, bo mam cała paczke w domu, razem z ulotką. Jak chcesz, to moge Ci ja nawet przefaksować. Ale dzisiaj niestety nie pamiętam...
 
reklama
A czy te Tantum Rosa to polski specyfik?
Tu wlasciwie niczego nie polecano wiec moje zakupy aptekowe zawieraja tylko rzeczy dla malucha (skompletowane juz tydzien temu). Te przescieradelka dla nas, o ktorych pisze aniasorsha, wygladaja bardzo praktycznie i moze pomysle o czyms podobnym.

No a dzis zamowilam w koncu materac wiec powinnien przyjsc pod koniec tygodnia - co oznacza, ze w weekend bedziemy mogli skrecic lozeczko(ktore tez ma jeszcze dojsc) :)
 
Na pudełku napisane że włoski, więc chyba można go dostać wszędzie, a świetnie pomaga na poranione krocze ;D ;D ;D AniuS będę wdzięczna za przepis
 
Sumko - poniżej cytat z ulotki:

Jak stosować lek Tantum Rosa.

Zawartość jednej saszetki rozpuścić w 0,5-1 litrze przegotowanej wody.

W połogu: zewnętrznie do przemywania krocza od 1 do 2 razy na dobę.


Słyszałam też, że najlepiej przygotowywac sobie mniejsze porcje roztworu, żeby nie leżał i nie wietrzał. Ale generalnioe 0,5 l chyba długo nie poleży :)
 
DZIEWCZYNY NAM POŁOŻNA POLECIAŁA PO PORODZIE WYCIĄG Z KORY DĘBU NA RANE PO NACIĘCIU LUB ABY LEPIEJ SIE GOIŁO...NIE TRZEBA NIC ROZRABIAĆ I JEST TO ŚRODEK W 100 5 NATURALNY...A WIĘC JA NA PEWNO GO SOBIE KUPIĘ....
 
Po wczorajszym dniu mam już kolejne elementy wyprawki- pościel do lóżeczka i materiał na poszewki:)) jak będzie gotowa to wkleje zdjęcia, ale material jest przeslodziasty, różowe zwierzaczki na żółtym tle:)))) Niech tylko lekarz na piatkowej wizycie nie zmieni zdania co do płci:)))
 
Ja dzisiaj bede zamiawiac posciel, jak tylko mezus wroci z pracy:))))Yupiii jak tylko przyjdzie ubiore lozeczko i wysle fotki.
W ten weekend robimy przemeblowanie, chcemy pokombinowac jak ustawic lozeczko Mateuszka u nas w sypilani i jak urzadzic kacik do pielgnacji.
 
reklama
Dziewczyny wietrzycie materace na balkonie???
ja wlasnie moj wystawilam i wydaje mi sie ze zaczal smierdziec, moze slonce za bardzo grzeje i rozgrzewa kokos???
Jak myslicie, mozliwe to????
Chyba ze on tak od poczatku smierdzial a ja nie zwrocilam uwagi ale chyba nie....

????????? ???
 
Do góry