reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA DLA MALUSZKA

kochane a jakie pampersy kupujecie?? bo ja zglupialam bo sa jakies 2 rodzaje: od 2 kg i od 3... no i czym to sie rozni?? ostatecznie zdecydowalam sie na te od 3 do 6 a jakby co to kupimy jeszcze jedna paczke mala tych od 2 kg. i w ogole ile tych pieluszek kupilyscie? bo ja juz nie wiem czy lepiej 40 sztuk czy od razu 100 :p :p :p
 
reklama
Te od 2 kg chyba mają taką dodatkową osłonkę z delikatnej siateczki dookoła żeby rzadka kupka nie uciekała :) ale nie jestem pewna, może jeszcze czymś się różnią. Wydaje mi się że lepiej na początku lepiej kupić mniejsze opakowanie żeby zobaczyć czy dzidzia nie dostanie uczulenia, bo jeśli dostanie to szkoda wyrzucać wielką paczkę
 
Ja kupiłam pampersy 1

Wczoraj przyjechał z UK mój tatko:) i przywiózł prezenciki:) ;D ;D..Klaudys dostała spodenki, sukieneczki, bluzeczki, sweterki, bluzy i mnóstwo słodziastych bodków:);).. a zamierzałam z mezem w ten weekend kupic kilka bodziaków.. ;)do tego piękne pamiatki- typu ramki ..a na nich opisy..pierwsza kąpiel, pierszy krok, pierwsze urodziny. Ja dostałam również piękne prezenty..cudny portfel, spodnie 2 pary(och jak moja siostra mnie dobrze zna:):)- sa fajowe i w jedna parę wchodzę-tyle o ile- po porodzie będa suuper extra! a w drugich brakuje z 2-3 cm:) :D do tego dwie bluzki..- boomba! - takie jak lubie- dopasowane i długie:)( w barkach..w biuscie nic praktycznie się nie zmieniło ::) więc cieżko mi ostatnio kupic coś..by tam było węższe..a długie- i zakrywalo brzuszek, a i po porodzie na bank sie sprawdzą;)!....ale ja za nią tęsknie!..ale juz niedługo:):) i chrzestna Klaudii przyjedzie!:)

acha - wczoraj kupiłam bepatnthen - polecany i w szkole rodzenia i przez moje koleżanki, które mają malutkich szkrabków - ponoc super goji popękane, bądz obolałe sutki-piersi..a i świetny do pielęgnacji pupki, pachwin noworodka.
 
Rusalko - ale fajnie tyle prezentow dostac i dla Kladysi i dla Ciebie.....
Ja sie wybieram na zakupy dla sibie jak tylko bede mogla najszybciej, bo nic nie mam na lato...

Bephanten tez zamierzam kupic, kolezanki chwalily:)
Tez kupilam Pampersy 1, Newborn ;)
 
Aniu ja wyprałam tak odruchowo razem z pościelą i nic się z nim nie porobiło. Tylko może poczekaj na jakąś lepszą pogodę bo coś u nas kiszka i może dłużej schnąć ;D
 
dzieki sumka :) :) :)Tak myslalm zeby wyprac, bo troche ma zapach fabryczny...czekam na ladna pogode bo chce jeszcze kocyk wyprac a na razie mam gore prasowanka...W ilu stopniach pralas? wirowalas???
prasuje sobie po pare rzeczy na raz, bo mi szybko brzuch twardnieje i zaraz musze leciec sie poolzyc...
 
Aniu na pościeli powinna być wszywka z instrukcją prania, bo ja zniszczyłam już tyle rzeczy, że teraz zawsze sprawdzam. A jak nie ma to myślę że 40 stopni powinno być ok.
 
reklama
bardzo dobre sa chusteczki "dzidziusia"-jeszcze nie slyszalam zeby uczulily jakies baby...jesli chodzi o pieluszki to szczerze odradzam papersa ale tylko jesli chcecie w przyszlosci zmienic na tansze...a juz wyjasniam dlaczego..(mam kilka info bo pracowalam w hurtowni dzieciecej przez 1,5 roku)do pieluszek pamper dodawane sa srodki ktore uzalezniaja skore dziecka...nie sa to srodki szkodliwe ale jesli chce sie zmienic dziecku pieluszki na inna firme bardzoooooooooooo czesto powstaje uczulenie...niektore dzieci maja az zywe miesko na pupci od uczulenia...i chca nie chcac trzeba wrocic do pieluszek pampers...fakt faktem orginalny pampers wytrzyma 4 siusiania...ale zadko trzyma sie dziecko tak dlugo w jednej pieluszce...trzy siusiania mysle ze tez beda wystarczajace...
 
Do góry