reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA DLA MALUSZKA

Aniu ja swoj wietrzylam 2 dni na balkonie ale w cieniu. Juz minelo sporo czasu wiec intensywnego zapachu nie ma, sprobuj powietrzyc w cieniu.
 
reklama
Zabieram sie powoli za kosmetyki dla malucha.
najpierw poradzcie jakie chusteczki do pupki? gonsona, nivea czy pampers? jezeli juz byla o tym mowa to przepraszam ze znowu ale nie moge odszukac...

jak lezalam w szpitalu to pediatra polecal dla maluchow produkty Oilatum Balneum... Domyslam sie ze to dwie rozne firmy? U nas w szpitalu kapali maluchy w Oilatum. z tej firmy sa jakies inne produkty poza emulsja do kapieli?
juz glupia jestem od tego wyboru wszystkiego. mozna oszalec tyle tego jest! POMOCY!!!
 
Ja pokupowałam kosmetyki Nivea baby jedynie mydełko, oliwka o konstytencjii balsamu, (szampon, płyn do kąpieli z oliwką dopiero od miesiaca można używać.) Chusteczki kupiłam Pampers sensative niestety tylko wkład bo wraz z pudełkiem nie ma. Są Pampers ale inne chusteczki nawilzajace tylko z balsamamem wiec bede musiała je szybko wykorzystać by móc używać Sensative
Na odparzenia Sudocrem
Nie kupuj tylko kremu ochronnego na słońce z nivea baby każdy je odradza. A juz miałam go kupić.
Oliatum miałam na poczatku kupić ale gdzieś wyczytałam by na zdrową skóre dziecko go nie uzywać jeśli ma problemy skórne to dopiero to jest jakby " lekarstwo" A nie kosmetyk. I dlatego zrezygnowałam. Co do jonsona sama go kiedys używałam i miałam uczulenia. Ale może u Ciebie dobrze bedzie się sprawował.:)
 
Ja też chyba będę używać Nivea. Początkowo myślałam o Jonsonie, ale słyszałam dużo niefajnych opinii, m.in. to że uczulają. I też jak najmniej, tylko to co niezbędne. Zastanawiam się tylko nad chusteczkami czy Pampers jak pieluszki czy też Nivea jak reszta kosmetyków. A wy co myślicie?
 
Ja kupiłam kosmetyki Oilatum: płyn do kapieli, mydełko i krem. Poleciła mi koleżanka - u niej sie sprawdziło, a jak będzie u Mikołaja to się okaże. Jak nie bardzo, to sama zuzyję ;-)
 
Mój ojciec chrzestny jest doktorem pediatrii w Klinice Uniwersyteckiej w Krakowie (Prokocim) i powiedział, że nie ma nic lepszego niż Oilatum i żeby koniecznie kupić. Więc kupiłam :)
 
U moich trzech kolezanek Oilatum jest niezastapiony - bardzo chwalą, polecają i ich Szkraby nie miały zadnych problemów ze skórą, wręcz przeciwnie... i ja dziś zamierzam isć do apteki dokupic końcowe brakujące rzeczy m.in. także i oliatum
 
reklama
na pewno taką oliwkę do kąpieli:)- kąpałam nawet w niej już 8 miesieczną córeczkę koleżanki:)
 
Do góry