reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA DLA MALUSZKA

dla dziecka mamy chyba juz wszystko, dla mnie do szpitala tez tylko nie mam nic na wyjscie ze szpitala ;) nie wiem doslownie co mam sobie uszykowac. w dzinsy elastyczne biodrowki to moze bym i wlazla ale jak bede miec cesarke jednak to akurat bedzie mi wygodnie :mad:

chyba pojde i kupie sobie taki sliczny kolorowy dresik z rozmiar wiekszy niz przed ciaza i moze bedzie ok ;) No bo spodnie ciazowe to mam 2 pary i obie sa na mnie teraz dosc luzne to po porodzie (mam taka nadzieje!) zleca mi z tylka...
 
reklama
Ja wracałam w sukience ogrodniczce i jeszcze smiechu bylo bo moj maz zamiast bluzki i sukienki przywiozl mi spódnice i sukienke...takie pępkowe dzień wczesniej urzadzał ;D na szczescie byl jeszcze moj tata i szybko pojechal do domu wymienic ta spodniczke na bluzke (tzn mama wymienila bo tata to nie wiem czy by sobie poradzil...) na szczescie mam blisko
Wydaje mi sie ze sukienka to dobra opcja bo nie uciska ani w przypadku bolacego krocza ani w przypadku ciecia brzucha
 
ja wracałam w spódnicy takiej na gumce o rozmiarze większym niż z przed ciazy i było ok.
 
ja chyba wroce w spodniach 3/4 takich co w ciazy kupilam ale nieciazowe...i jakas bluzeczka...:))))
zadnej kiecki letniej nie mam, musze kupic...akurta jak sie wybiore na zakupy to beda wyprzedaze:)))
 
Do góry