Kasiulka_1980
Mama Hani i Mai :-)
w czym Wasze letnie dzieci wychodzily ze szpitala?
Hani założyłam kaftanik i na to pajacyka, oczywiście jeszcze czapeczka, ja wychodziłam ze szpitala chyba 11 czerwca, było strasznie gorąco
Dziewczyny, mam do was pytanie. Zwłaszcz do tych bardziej doświadczonych, czyli już dzieciatych.
Zastanawiam się nad podkładami poporodowymi, czyli tymi pieluchami dla mam.
Poprzednim razem zakupiłam je poprostu w pobliskiej aptece, więc nie miałam żadnego wyboru i byłam z nich strasznie niezadowolona. One kompletnie nic nie chłonęły. Czułam się jakbym miała worek między nogami, a na nim wszystko co ze nie wypływało. Teraz oglądam na allegro, że jest ich całkiem duży wybór, wszystko zależy tylko od ceny. Powiedzcie które podkłady polecacie z doświadczenia? Albo z doświadczenia znajomych? Czekam na wasze rady ;-).
Ja w szpitalu używałam tych podkładów wielkich, w domu chyba z 3 sobie włożyłam, ale to jest niechłonne i do tego wielkie, pamiętam, że kupiłam sobie podpaski always na noc i bardzo dobrze się sprawdziły ;-)