reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wybieramy wózeczki

my mamy Mutsy (podobnie jak Renik kupowałam używany ale w idealnym stanie, prawie za połowę ceny), za nami ludzie też się oglądają - a to przez to, że Wojtuś jeździ w foteliku samochodowym a nie w gondoli - rozkłada się na płasko i jest extra wygodny... wózek sprawdza nam się w 100%: fajnie jeździ, nawet po dziurach, skrętne koła to strzał w 10-tkę, składa się do niewielkich rozmiarów (mieści się w peugeocie 206 i jest jeszcze miejsce w bagażniku)... to rozkładanie ma też plusy jak wchodzę gdzies po schodach - całego wóżka w życiu bym nie podniosła, ale osobno stelaż i fotelik to i owszem :-) na szczęście mieszkam w starym bloku, w którym kiedyś ktoś pomyślał i zrobił z tyłu bloku osobne wejście bez schodów, z podjazdem do windy...chwała mu za to! a Wy nie macie problemów z przemieszczaniem się? bo mnie trafia szlag, jak nie mogę wejść do sklepu, albo nie mogę przejechać chodnikiem i muszę objeżdżać jezdnią, bo jakiś kretyn tak zaparkował, że wózek sie nie mieści...
 
reklama
Blubery - masz racje wózek jest cichy i doskonale się go prowadzi (troszkę skręca w prawo ale jakoś mi to nie przeszkadza) - fotki wkleję wieczór bo kolorek jest super

Ala jest z niego zadowolona lubi w nim jezdzić
podoba mi się to że ma wyciągane "pudełko" jak to nazywa moja mama, chodzi mi o tą gondolke
Nie przmaka - o czym juz nie raz sie przekonałam


Wady: ciężki jak cholera i gdyby nie to że jeżdzę Jeepem nie było by mowy o zabraniu wózka samochodem - po złożeniu jest duży i nieporęczny - a jak u Ciebie rozwiązujesz ten problem?
 
Ja jestem zadowolona z mojego wozka Graco, Amelcia spi w nim na spacerku w spiworku a na zakupach siedzi w foteliku samochodowym i moze wtedy wszystko pilnie obserwowac.
Jest lekki, i nie za duzy po zlozeniu. Ciesze sie ze nie kupilam z gondola, gdyz spiworek Loger-Bunker sie sprawuje rewelacujnie.
 
moja Emmeljunga tez super sie prowadzi, nie przemaka, ma duza gondole i bardzo dobrze chroni mala przed wiatrem. nawet jak bardzo wieje, to u niej jest cieplutko. latwo sie sklada, wiec nawet sama moge go rozebrac na czesci (gondolka + stelaz + kolka) i wlozyc do bagaznika bez problemu.

jedyna wada: ciezki jak cholera, ale ja mam winde i nie musze pokonywac ani jednego schodka :-)
 
Ja też uważam że dokonałam własciwego wyboru tzn. wózek firmy Implast model Volant trzykołowy. Jest bardzo zgrabny, super się prowadzi, długa gondolka co przy moim "wysokim" faceciku jest istotne, świetnie zamortyzowany więc bujanie na wysokim poziomie:-D Jedyny minus że nie miesci mi się złozony do bagaznika, gondolkę muszę dawać do środka auta i jeszcze dodatkowo ściągać przednie kółka:baffled: Całe szczęście przy spacerówce pozostanie tylko wtedy ściąganie kółek
 
Agnieszko18 wózek mieści mi się do bagażnika bez problemu, tylko kółka z jednej strony ściągam :). Mi nie skręca sam ani na lewo ani na prawo ;-), dokupiłam sobie jeszcze mięciutki śpiworek z niedźwiadkiem i jest super. Gosia bardzo lubi jeździć na spacerki w nim.
 
A ja zaczynam mieć problem z moim wózeczkiem, a raczej z gondolą wydawała mi się całkiem spora przy zakupie ale Mateuszek zaczyna mi się powoli nie mieścić :baffled: mam nadzieję że zima szybko puści :-(bo nie uśmiecha mi się wożenie Matka w spacerówce w czasie mrozów:no:

Agnieszka wózeczek śliczny:tak:
 
A ja juz zmieniłam na spacerówke, bo gondolke miałam podarowaną po paru maluchach i juz z niej kółka wypadały. A w spacerówce mojej dzidzi ma cieplutko bo jest tam taki kosz, spiwor wkładany, jeszcze małego wrrzucam w taki spiworek bez nóżek i przykrywam kocykiem, który ma tez pod pleckami i jest cieplutki jak go wyjmuje po spacerku (nawet na dzisiejszym mrozie sprawdzałam).:happy2:
 
reklama
wracam do tematu wozkow, bo szykuje sie z zamiarem kupna typowej spacerowki. mam na razie spacerowke z wozka wielofunkcyjnego, ale ona jest ciezka i niezbyt poreczna, a potrzebuje cos w miare lekkiego do samochodu, na wyjazdowe spacery i dzialke.

przegladalam net i wlasciwie juz sie zdecydowalam na deltima frog:
..:: BOBO W
 
Do góry