reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wszystko o porodzie

reklama
Ja będe rodzić przez CC, ale mam przyjechać w razie skurczu dopiero, a jak nie urodze do terminu to mam zglosić się do szpitala na CC.
Ja mam do szpitala jakieś 40km,ale w razie korków to 1,5 godz bite dlatego mam nadzieje,ze skurcze w nocy albo w wekend.
 
A moje cc ma być w pełni pod kontrola w 38t.c. W sumie nieważne kiedy, ale powiedzcie mi czy dużo będzie się różnić wyprawka do szpitala niż w przypadku porodu sn? Np. majtki te siateczkowe czy też je powinnam wziąć? Już np. skreśliłam z mojej listy tantum rosa... Taka ciemna jestem w sprawie tej cc ;/
 
Tosieńka na chłopski rozum, to te majtki też będziesz potrzebować, bo czy przez cesarkę, czy nie organizm musi się oczyścić. Mnie się wydaje, że wyprawka powinna być taka sama, albo prawie taka sama.
 
Gdzieś czytałam, że przy cc trzeba uważać z tymi majtkami siateczkowymi, żeby nie zahaczały o szwy bo będą podrażniać. To już muszą wypowiedzieć się dziewczyny które miały cesarkę.
 
tosienka na szkole rodzenia położna mówiła, ze macica oczyszcza się tak samo po naturalnym jak i po cesarce. Jeśli chcesz skorzystać z siateczkowych, to tak jak pisze Kamcia będziesz musiała uważać na szwy.
 
Tosienka ja z siateczkowych nie korzystałam. Cięcie miałam bardzo nisko i w szpitalu jak chodziłam to w zwykłych bezszwowych nisko wyciętych, a jak leżałam to bez tylko z podpaską, ale to lato było i ciepło.Nogi nakrywałam prześcieradłem cienkim i sobie rana oddychała na powietrzu. No i tak jak piszą dziewczyny schodzi z nas wszystko tak jak przy NS.
 
reklama
ma ma :) niestety to jest mega wysiłek
szwagierce naczynka popękały na czole o_O

ja tam biore majtki bawełniane nie bawie się w majteczki siateczkowe :)
 
Do góry