reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o porodzie

Oli:) Mamy dokładnie takie same terminy:-):-):-)
28 z om i 19 z usg-ale jak pisałam już w innych postach ,moim córeczkom nie spieszyło się zbytnio bo obydwie 10 dni po terminie się urodziły -myślę że teraz będzie podobnie-byle po 21 bo chcę mieć synka spod znaku wagi;-)
 
reklama
Olgha wydaje mi się że Waga zaczyna się 23 września - a dlaczego akurat chciałabyś dzidzię spod Wagi? Ja chyba jednak wolałabym spod Panny - lubię ludzi spod tego znaku a z Wagami mam takie sobie doświadczenia, z pozoru sa miłe i czarujące ale dosyć powierzchowne.
Mój termin wg USG 16 wrzesień a wg OM 22 wrzesień.
 
A u mnie wg OM 26.09.2009
a wg usg (ze środy 25ego) 24.09.2009

Czyli niezbyt duża różnica :-)

Jeśli Fasolinka urodzi się wg Om będziemy świętować urodzinki 2 osób. Naszej córeczki (bądź synka;-);-);-) )oraz wspaniałej kuzynki :-):-):-)
 
Mój termin i wg USG i wg OM to 14 wrzesnia. I kwietnia mam wizytę i jeśli dzidzia dobrze się ustawi to lekarz nam powie czy będzie chłopiec czy dziewczynka. Mam tylko nadzieję że to nie będzie prima aprilisowy dowcip :-D
 
Mój termin się troszkę zmienił i ten na wątku "przywitajmy się" jest już mało aktualny...

z USG 7 wrzesień
z om 23 sierpień
 
reklama
U mnie jak pisałam wcześniej to wg OM to 27.09. , a wg USG 20.09 ale moja mama wszystkich nas troje urodziła o 2 tygodnie za wcześniej, a męża mama też go urodziła przed terminem, więc licze na to że maluszek urodzi się kilka dni wcześniej jak 27.09 i będzie z pod znaku panny, bo Indygo ja też znam wiele osób z pod znaku: wag i wiele panien. Np mój młodszy brat, to najukochańszy brat pod słońcem, ma 12 lat - i chciałabym żeby mój maluszek miał chociaż taki sam charakter jak on, ale hmmmmmmm dzidzie poprzychodzą do nas w takich terminach, że nie zdamy sobie z tego sprawy kiedy, hehe.​
 
Do góry