reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o porodzie

Tak tak. Natale mialam srednio;-) haha na 25 sierpnia i urodzila sie 4 wrzesnia :-D:-D:-D

Teraz wg ostatniego USG 23 wrzesien, wg OM 24 wrzesien :blink:
 
reklama
U mnie jak pisałam wcześniej to wg OM to 27.09. , a wg USG 20.09 ale moja mama wszystkich nas troje urodziła o 2 tygodnie za wcześniej, a męża mama też go urodziła przed terminem, więc licze na to że maluszek urodzi się kilka dni wcześniej jak 27.09 i będzie z pod znaku panny, bo Indygo ja też znam wiele osób z pod znaku: wag i wiele panien. Np mój młodszy brat, to najukochańszy brat pod słońcem, ma 12 lat - i chciałabym żeby mój maluszek miał chociaż taki sam charakter jak on, ale hmmmmmmm dzidzie poprzychodzą do nas w takich terminach, że nie zdamy sobie z tego sprawy kiedy, hehe.​
U mnie jest podobnie. Mama urodziła mnie pod koniec 37tygodnia, moja siostra też jakieś 2tyg przed terminem. Być może to kwestia naszej rodzinnej "wieszak-owości" :-D Ale kto wie kiedy zechce wyjść na świat mój skarb:confused: Tylko ono wie.:-D W każdym razie rodzinka zaplanowała sobie urlop na lipiec tak żeby w sierpniu być już "na straży".:sorry2::sorry2:
Co do tematu to:
OM 10.09
USG 9.09
 
ja sie już nie sugeruję tymi datami. Ika przyszła na świat 10 dni po terminie :-D:-D:-D więc zostaję przy dacie początek września:-) (tak mi wychodzi z kalendarzy różnych ) a wg OM 30 sierpnia:-):tak:
 
Moj termin- ja trzymam sie tylko tego pierwszego czyli 12 wrzesien
Przy wczesniejszych ciazach tez cos tam mowili o innych terminach ale patrze zawsze na ten 1 termin . Moja Julka urodzila sie 5 dni przed data a Adas dokladnie w date porodu ;-), wiec teraz tez chyba duzej roznicy nie bedzie :laugh2:
 
Mnie z każdym usg data się przesuwa :confused: i wciąż wacha między 6 a 14 września :szok:Ja jednak trzymam się tego 10 września choć wiem że bardzo możliwe że urodzę wcześniej. :happy: Może i w ostatnim tygodniu sierpnia. Zobaczymy to nie zależne ode mnie. ;-) W każdym razie miesiączki miałam kosmicznie nie regularne może to dlatego. :confused:Przypuszczam też że urodze jakąś kruszynkę 2500 mama taka szkapa :happy:
 
Wiecie co bliżej narodzin pewnie bedziemy bardziej czuły ten czas;) Ja tez zbytnio sie tym nie sugeruje niby 23 ale ja bym chciała 16 w urodziny taty:) Ale by żoncia dała MU prezencik:) Alex i ie jestes szkapa- tylko laska, a dzidzia może ważyc więcej. W sumie nie ważna waga, wielkośc a zdrowie i tego nam wszytskim życzę by dzieciątka wrzesniowe były zdrowiutkie.
 
reklama
U mnie również nie zmieniła się przewidywana data porodu według USG 02.09 i OM 02.09 w Polsce a w Uk według OM 25.08 a według USG dowiem się za tydzień:-)
 
Do góry