reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o porodzie

u mnie w szpitalu dają podkłady szpitalne, wiec swoich brac nie musze... kupic jednak kupie, bo podobno porodówka jest nieźle przepełniona i jak mnie odeslą gdzieś indziej to podkłady może bedą mi potrzebne...
 
reklama
reniferku ja troszkę boję się tego boomu, w którym się znalazłyśmy - czasem jakieś sny mnie nawiedzają, że nie mam gdzie rodzić, bo wszystko zajęte...:baffled:
ninonka jak poznam szczegóły - napiszę o wszystkim!
A faktycznie 18-20 ja juz pewnie w domku z dzidzią będę :-D:-D:-D:-D
 
Polecam wybrać się na zwiedzanie porodówki - większość szkół rodzenia zapewnia takie bezpłatne wyjścia - wtedy wszystkiego się dokładnie dowiecie, bo każdy szpital ma inne wymagania i jest inaczej zaopatrzony. W moim rodzinnym mieście na podkarpaciu na przykład w ogóle nie pozwalają zakładać majtek - nawet tych jednorazowych, w Rybniku natomiast jest wymóg żeby je mieć, ze względów higienicznych (zresztą nie wyobrażam sobie na czym miałyby się trzymać te podkłady, gdybym nie miała bielizny:szok:).
W niektórych szpitalach nie trzeba mieć nic dla dziecka, tyle co na wyjście, w innych wszystko trzeba mieć swoje - naprawdę najlepiej przejść się na porodówkę i o wszystko wypytać - będziecie miały informacje z pierwszej ręki :tak:.
 
Najlepiej właśnie wybrać się do szpitala i popytać,ja też planuję taką wycieczkę bo ostatnio rodziłam tam 6 lat temu i mogło się pozmieniać sporo.Wiem z doświadczenia że nie ma brać zbyt wielu zbędnych rzeczy na zapas ,bo tylko mętlik się robi a brakujące może dowiezc mąż na drugi dzień.Warto zabrać zatyczki do uszu i takie szmaciane okularki do spania -nie wiadomo kiedy będziemy rodzić a w dzień jest niezły szum na salach .Laure urodziłam o 6 rano i pamiętam że byłam strasznie zmęczona a oka nie mogłam zmrużyć cały dzień.
 
mi z ostatniego usg wyszlo ze termin mam na 25 sierpnia :confused:
(z OM na 3 wrzesnia a z pierwszego usg na 1 wrzesnia)
ale nie ma sie co tym kierowac przy porodzie naturalnym, dzizia i tak przyjdzie na swiat kiedy jej sie podoba :-):-):-):-D

a teraz zmykam bo burza idzie :angry::angry::angry:
Milego wieczorku dziewczyny :-D:-D
 
reniferku ja troszkę boję się tego boomu, w którym się znalazłyśmy - czasem jakieś sny mnie nawiedzają, że nie mam gdzie rodzić, bo wszystko zajęte...:baffled:
ninonka jak poznam szczegóły - napiszę o wszystkim!
A faktycznie 18-20 ja juz pewnie w domku z dzidzią będę :-D:-D:-D:-D

bedę Ci bardzo wdzięczna.
no tak około 20 to napewno Ty już bedziesz cieszyc sie swoja perełką, a ja będe czekać ... :-D
 
A moja wg OM 25 wrzesien, wg USG 23 wrzes, moja mama ma 29 urodziny.. :blink:a tez bym sie nie zdziwila jakby 3 pazdziernika sie urodzila.:-D. Natala miala byc 26 sierpien a 3 wrzesnia wyszla dopiero.. i to po tylu probach wyciagniecia jej ze hej hehe :-)
 
hej dziewczyny-gdzie moge dostac podstawowa liste rzeczy jakie nalezaloby zabrac do szpitala?znacie jakis link?
pozdrawiam
p.s. czy rodzac w basenie musze zabrac dodatkowo jakies rzeczy wg was?
 
reklama
hej dziewczyny-gdzie moge dostac podstawowa liste rzeczy jakie nalezaloby zabrac do szpitala?znacie jakis link?
pozdrawiam
p.s. czy rodzac w basenie musze zabrac dodatkowo jakies rzeczy wg was?

wcześniej dziewczyny wrzucały takie listy albo też linki do takich stron, a najlepiej zadzwonić do szpitala w którym się zamierza rodzić i jak tam znajdzie się ktoś grzeczny to Ci powie napewno. Ostatnio właśnie jedna wrześnióweczka zadzwoniła i jej Pani powiedziała co i jak....
 
Do góry