reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o porodzie

reklama
a nie wiecie moze dziewczyny jak to jest przy astygmatyźmie??
bo slyszalam ze przy wadach wzroku jest cesarka,:no::no::no: a ja bym tak chciala urodzic naturalnie...
 
Ja mam astygmatyzm i krótkowzroczność. To zależy od stanu Twojej siatkówki więc musisz się wybrać do okulisty, który jest w stanie to ocenić. Ja mogę rodzić naturalnie, ale na koniec lipca zamierzam iść jeszcze spr czy coś się nie zmieniło bo stan siatkówki też może ulec zmianie w czasie ciąży. A oczy ma się tylko jedne i na całe życie i nie warto ryzykować.
 
Moltizerka
iwona85cz

Tak, tak, jak sie ma tatuaz w tym miejscu to znieczulenia niestety nie bedzie :no: jest za duze prawdopodobienstwo ze do organizmu przedostanie sie tusz :zawstydzona/y:

Ale badzcie dobrej mysli, jestescie silne kobitki i zadne znieczulenie nie bedzie Wam potrzebne, napewno dacie sobie świetnie rade bez niego :D
 
Moltizerka
iwona85cz
Tak, tak, jak sie ma tatuaz w tym miejscu to znieczulenia niestety nie bedzie :no: jest za duze prawdopodobienstwo ze do organizmu przedostanie sie tusz :zawstydzona/y:

Ale badzcie dobrej mysli, jestescie silne kobitki i zadne znieczulenie nie bedzie Wam potrzebne, napewno dacie sobie świetnie rade bez niego :D

Pewnie, że dam rade :-) wierzę w to z całej siły, po za tym najważniejsze będzie dla mnie wtedy to żeby jak najszybciej zobaczyc małego na świecie ... (z drugiej strony mam do siebie mały zal za ten tatuaż - aleee przecież nikt mi go na siłe nie robił tylko ja głupia sama chciałam)
 
reklama
Dziewczyny ja dziś kupiłam 2 paczki wkładów poporodowych czyli 20 sztuk z BELLI, i myślę że wystarczy, a później w razie czego to chyba same podpaski wystarczą.... :confused:
Czy któraś z Was może mi powiedzieć czy starczy, czy dokupić??? Nadmieniam, że będę miała na 100% CC i słyszałam, że przy tym zabiegu lekarz bardziej "doczyszcza" i nie "leje się aż tak bardzo". A i jeszcze jedno pytanie kupujecie jakieś majtki jednorazowe, czy zwykłe bawełniane szerokie, co lepsze???
 
Do góry