reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o pielęgnacji i zdrowiu naszych maluszków:)))

reklama
Ja na razie niczym nie smaruje dziąsełek bo chyba jeszcze za wcześnie. Moja niunia też całe rączki wsadza do buzi już od miesiąca non stop, ale z tego co Ja wiem to dzieci tak robią jak odkryją, że mają rączki,a już Wiki po mału orientuje się, że jak mama daje do rączki grzechotkę to tą grzechotką można się bawić w wsadzić do buzi ;-)
 
w ogóel mnie też ostatnio bardziej sutki bolą - tak jakby właśnie dziąsełka mnie drażniły...może to to..tym bardziej, że są białe prześwity...no cóz zobaczymy... wczoraj nie umiała Olek zasnąć i ciaglę piąstki do buzinki pchał...
 
reklama
U nas od urodzenia białe punkciki na dziąsełkach. Poza tym mały pcha łapy do pysia, ślinie się i w ogóle ale nie wiem na ile to wykluwające się zęby a na ile poprostu odkrycie rączek.


Jak obecnie ubieracie dzieciaczki na spacer? Bo ja już nie wiem, na zimowy kombinezon za ciepło a w grubszym pajacu za zimno, no i dawać kocyk czy już gruby śpiworek? Hmmm oszaleć można.
 
Do góry