reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o pielęgnacji i zdrowiu naszych maluszków:)))

Dziewczyny, może to głupie pytanie, ale czy w taką pogodę jak dziś (w Poznaniu zaledwie 9st. wieje i popaduje) też wychodzicie z maluchami na spacer? Ja czekam żeby chociaż nie padało, ale już usłyszałam od teściowej że powinnam wychodzić w każdą pogodę... No szlag by trafił, przecież na taką pogode psa bym nie wygoniła...
My byłysmy całe 2h, nam żadna pogoda nie jest straszna, deszcz nie deszcz wychodzimy i nie ma opcji, że nie. Jeszcze żadnego dnia nie ominęłyśmy. Nie mam zamiaru mieć zimą zasmarkanego dziecka ;-) A mieszkamy 40 km od Poznania :-p
 
reklama
moje dziecko jest cycocholikiem i ma w dupie wszystko inne
Mi się nie chce w to wierzyć, wydaje mi się, że Ona po prostu nie najada się do końca przy posiłku. No, ale nie widzę Jej więc nie moge powiedzieć, że mam rację, bo oczywiście mogę się mylić, aczkolwiek niekoniecznie :-D:-D:-D
Na grzechotki jest chyba za malutka jeszcze, ale jak już zaczyna gaworzyć to niezła gadułą Ci rośnie ;-)
 
Lilijanna a może ona ma skok? zaczęła w końcu 5 tydzień. bo ma dokładnie tak od trzech dni, że tak mnie meczy z tym jedzeniem... nie chcę jej dawać modyfikowanego bez sensu (bo i tak czasami chapnie butlę na noc ja wydoi piersi) więc tak wisi na mnie co godzinę dosłownie, czasami sie zdarzy że co dwie...

patrzy na grzechotki, ale nie wbudza w niej to zainteresowania.

oho pospała całe 5 minut. chyba zrobię ta butle dla świętego spokoju.
 
Ostatnia edycja:
Ciamajdka - Ona nie ma skoku, to Ty masz kryzys laktacyjny przecież, dobrze że zwróciłaś mi uwagę na tydzień! Dostawiaj Ją jak najczęściej!
 
kurde co to znaczy kryzys laktacyjny????
zeżarła butlę, jasny gwint, i spokój...

juz wiem...
 
Ostatnia edycja:
dzieki..

a wiec karmie góra co godzine od 12 w południe, jeszcze rano było co 1,5-2 godz.
nie karmie na każdy kwik, nosze, bujam, przytulam, puszczam suszarke.. jak wsadzam dyda to zaczyna sie rozpacz, ja to nazywam "fala ostateczna".. ryk taki ze szok, trzeba dac piers i koniec..

a nawet nie mam kiedy jedzenia sobie zrobic... od 16 z szamponem na głowie siedziałam.
teraz oczywiscie wisi na mnie.
 
je je... a po 10 minutach zasypia i ciumka, to wyjmuje;P pospi 3 minuty do 5 i sie budzi i swiat oglada a po 10-15 minutach jaaazda.

spi, dzis 2 raz
boje sie ze ja bedzie bolał brzuch od tego czestego jedzenia.. pisze bez polskich znakow bo jedna reka do tego lewa:p
 
reklama
hej dziewczyny.... mam maly problem tak wiec zadaje pytanie cy ktoras z wasmiala podoba sytuacje moja mala od wczoraj cos niechce spac zawsze w nocy budzila sie tylko raz miedzy 3-4 rano a wczoraj do 2 w nocy niemogla zasnac ciagle plakala choc maial sucho nakarmiona i niemiala kolek , a dzis podobnie malo snu moze bylo w ciagu dnia zalednie godz . a przy kapieli zauwazylam na lewym ramieniu babelek czerwony ,niewiem co myslec niektorzy mowia ze po szczepiace ktora dostala w szpitalu , ale boje sie ze cos ja ugryzlo lub cos gorzej poniewaz zaczelam laczyc to ze od 2 dni mala cos niechce spac.... ostatecznie w piatek jak bede u pediatry to mu pokaze .... doraadzcie z gory dzieki
 
Do góry