reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Cześć.
Myślałam że nie mam.powiadomień a tu taka cisza jest.
Ja.średnio z czasem.
Mamy umówiona ekipe na tynki maszynowe i trzeba jeszcze troszke przyszymowac w domu do tego. Dzisiaj jedziemy oglądać parapety do domu z granitu albo jakiegoś innego kamienia:)
Nie wiem.czy pisałam ale biore antybiotyki bo stan zapalny mialam.w piersi..... Myślę że w lutym bedziemy próbować się odstawić w jakiejś części od cycka. Męczy mnie to już ale z drugiwj strony mała lubi sobie zjesc do snu.
Ewarut a o co chodzi? Ja nic nie wiem.
To zobaczcie na swoje profile ile osób was obserwuje. Każdy wasz krok na forum bb

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie też brak czasu na wszystko. W pracy telefonu zbytnio nie mogę używać. Potem w domu ciągle coś.
Jutro mamy Filipa urodziny i dziś mam wolne żeby coś porobić
Ale narazie jedyne co zrobiłam to drzemkę [emoji23][emoji23] zaraz Amelka zje kaszke i do miasta wyjdziemy.


Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewa ja mam w obserwowanych sporo osób, ale nie obserwuję co i gdzie piszą. Jak mam sprawę to piszę priv i już.

Kulka super że wszystko ruszylo:)



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wchodzę tylko na nasz temat, a obserwuje się chyba z automatu...

Kulka, powodzenia :-)

Ewa, gratulacje :-)

U mnie sajgon w pracy, więc nie mam czasu i energii po powrocie, ale jak coś piszecie to staram się czytac :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja tez na nasz wchodzę od czasu do czasu.
Ewa gratulacje
Kulka super ze interes ruszył
Mała Mi współczuję zapalenia
Mnie już sporo osób pyta czy jeszcze karmię To 8 miesiąc dopiero Ja nie czuje ze to długo
Jutro jedziemy do znajomych do Warszawy Mam nadzieję ze pogoda bedzie ok i Franek dobrze podróż zniesie
 
reklama
Ewa gratuluję:-)
A jak ktoś z Twojej rodziny zna Twój nick na bb ?
Kasia z ręką ok ?:p
Dora udanego wypadu
India nie zapracuj się tam :D
a ciekawe co u Nadziejki i Anki:-)
Miłego wieczoru dziewczyny:*
 
Do góry