reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Dora udanego weekendu, oby Franek dopisal:)

Ola a dzieki, lepiej juz. Tak ok tygodnia trwa nawrot choroby, a wizytę do reumatologa wyznaczoną mam na 23.04'.....

Dziewczyny znacie syrop Claritine?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ewa przecież obserwowanie jest z automatu, nikt cię tu nie śledzi i nie stalkuje [emoji23][emoji23][emoji23]
Gratuluję dzidziusia, niech ciąża przebiega szybko i bezobjawowo. A poród wiadomo. Hehe

Viola na fb mam stronę Rebelius, sklep internetowy ruszy na dniach, już coraz bliżej jesteśmy.

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia współczuję straszna choroba, mam nadzieję że bardzo Ci nie dokucza.

Kulka idealnie ujęte z tym śledzeniem :D chyba ludzie mają co robić niż śledzić obce osoby :D
I gratulacje Ewa :)

Mi dzisiaj mąż kupuje zabawkę nowa :) będzie zabawa chociaż nie chciałam :p

Dziewczyny zobaczycie ile my tu już jesteśmy.

A ja jestem ciekawa jak bliźniaki paraplu, i u tatinki widziałam zdjęcie na FB i mnie zaciekawiła :p
 
Tatiana będzie mała jednego synka a druge się ukrywalo ostatnio nie wiem jak teraz .
Czasem mam z nią kontakt umówiłam się z nią na lato jak urodzi hehe:D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry