reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
Nie znasz bolu :)
Ja w 1 ciąży sie nie balam bo nie wiedzialam co mnie czeka teraz juz wiem
Haha
Ale to tylko dzidzius wyskoczy bol jak reka odjal i taka duuma :)
No bolu nie znam,to wiadome,ale z tego co wszyscy mowia boli jak skurczybyk, ale wiem ze to jest kilkanascie godzin ,przemeczy sie wycierpi co trzeba i juz dzidzia z Toba. Zawsze mnie zastanawialo jak to jest po porodzie,czy od razu dziecko daja i musisz sie nim zajac,czy masz troche czasu na odpoczynek,bo to na pewno wykancza
 
Nie kilkanascie :)
Zależy jedna rodzi dluuugo a druga szybko ja jak na pierworodke mialam szybki porod tylko ten bol mnie zabijal
Tak jak chce sie kupe za przeproszeniem ale ja to czulam chyba z 100 razy mocniej hahaha parte xD
A dzidzius jest odrazu z Toba przecież kontakt skora do skóry dwie godziny :)
I pierś
Wiadomo jak fajne polozne to jak sie poprosi to moze wezma dzidziusia na trochę po tym ale ja nie oddalam bylam śpiaca bo w nocy mnie zlapalo ale jak urodziłam dostalam takiego powera ze szczescia ze dwie h po porodzie juz latalam jakbym nie rodzila :D
Jest jak jest bo polog ale kurde megaa
 
No widok malca to pewnie daje takiego powera wlasnie, ze nie mozna sie nim nacieszyc. Moj chrzesniak jak w tym roku sie urodzil to jak go zobaczylam nastepnego dnia to o jejku,wiadomo to inaczej jak swoje,duzo inaczej :) sama nie koge doczekac sie tego widoku i szczescia
 
Aaa India a noz moze kiedys maz sie zdecyduje :)
Moj tez chce dopiero za 4. 5 lat ;)

Nie, nie - juz sie nie decydujemy :-)
Jestesmy w komplecie.

Co do porodu - tak mowia, ze kolejne coraz lzejsze, ale nie zawsze sie to sprawdza. Ja bolu porodowego tez nigdy nie zapomne, zwlaszcza, ze za drugim razem nie dostalam znieczulenia. Akurat za porodami to ja tesknic nie bede :-)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
I duzo dala mi obecność mojego przy porodzie taka mu wdzieczna za to bylam :-)
Oj tak doczekasz sie :)
I moze bedziesz miala szybki i bezbolesny poród za czekanie hehe
 
Pata, za jakis czas bedziesz siedziala z dzieckiem i wspominala te starania i powiesz sobie - ze rzeczywiscie, mozna bylo spokojnie czekac, niepotrzebna ta presja.
Doczekasz sie :-D na bank



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Nie, nie - juz sie nie decydujemy :-)
Jestesmy w komplecie.

Co do porodu - tak mowia, ze kolejne coraz lzejsze, ale nie zawsze sie to sprawdza. Ja bolu porodowego tez nigdy nie zapomne, zwlaszcza, ze za drugim razem nie dostalam znieczulenia. Akurat za porodami to ja tesknic nie bede :-)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja w drugiej musze z bo brrr.masakra xD
Mija zapominasz ale wiesz ze boli i co sie z Toba dzialo
 
Do góry