reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
Anna tez robilam niedawno glukoze. na czczo mialam co okolo 80-90 po godzinie 179 chyba a po dwoch 139 i mowil ze troche za wysoka jest

[emoji173] Irminka [emoji173] tp ok 27.01.2017r.
Ja odbieram jutro po południu wyniki plus morfologia, mocz i combsa. Oby wyniki były dobre

Wszystkie robilyscie usg genetyczne? Bo muszę się umówić a jakoś nie mam przekonania żeby to robić

Ja robiłam, u mnie koszt 160 zł plus 150 za usg

Masakra wiecznie jojczy, że a przytul a kochasz a daj buzi :D i mi właśnie wypomnial ostatnio, że go nie zauważam ;)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom

Mój dokładnie taki sam!

5djy3e3kpgua6zwe.png
 
Dzień dobry kochane.
Jestem nowa, ale wyjątkowo poszukuje porady.
Razem z mężem planujemy pierwszego dzidziusia i bylibyśmy mega szczęśliwi gdyby moja opisana niżej sytuacja potwierdzała ten stan. :)
Sytuacja jest trochę nie typowa.
Około 4 miesiące temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne.
Okres pozostał regularny choć mocniejszy.
We wrześniu miałam po raz pierwszy nie typowy okres.
Spóźnił się jeden dzień a trwał aż 7dni ( 22.09.16-28.09.16) gdzie zazwyczaj mój okres to 4 max 5 dni.
Dodam że był bardzo obfity.
No i teraz czekam na okres który powinien pojawić się 21 października a do dzisiaj go nie ma.
Czuje czasami delikatne pobolewanie podbrzusza. A dość często czuje kłucie w lewym jajniku.
Piersi mnie pobolewają, lecz nie tak jak czytałam o objawach ciąży, że pieką, okropnie bolą,
wychodzą żyły i brodawki są większe.
Po prostu przy dotyku czuje że mnie bolą w środku oraz mam upławy w postaci białego śluzu.
Zrobiłam dzisiaj rano 2 testy ciążowe, ale niestety po drugiej kresce ani śladu.
Moje pytanie jest takie czy możliwe jest to żeby okres się o tyle opóźnił przez poprzednią dłużą miesiączkę?
Czy jeżeli teraz testy wyszły negatywne to nie mam już szans że to ciąża i po prostu mam sobie czekać na ten nieszczęsny okres?
Myślę nad badaniami Beta hcg, ale nie chce wyjść na głupią babe z urojoną, która to nie zna swojego cyklu.
Proszę o odpowiedź bardzo mi zależy czy w ogóle mogą to być objawy ciąży.

Dla chętnych wstawiam zdjęcia z mojego kalendarzyka w telefonie.
Serduszko- seks
Przekreślona prezerwatywa- seks bez zabezpieczeń z końcem w środku, samo serce przerywany stosunek
Całe pola w odcieniu czerwieni - okres.
Pola w biało-czerwone paski- powinien być okres
Pół kwiatka w rogu- dni płodne
Cały kwiatek w rogu- owulacja
Screenshot_2016-10-25-14-13-55.png

Screenshot_2016-10-25-14-13-59.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2016-10-25-14-13-59.png
    Screenshot_2016-10-25-14-13-59.png
    41,2 KB · Wyświetleń: 189
  • Screenshot_2016-10-25-14-13-55.png
    Screenshot_2016-10-25-14-13-55.png
    44,9 KB · Wyświetleń: 186
Babydream witaj.
Ja tam specjalistka nie jestem i nie znam się na okresach przy tabletkach anty ale chyba po takim opóźnieniu jakby miała być ciąża to test by pokazał tzn tak mi się wydaje.
A co do bolacych piersi jako objaw ciąży to lekka przesada. Aktualnie jestem w 4 ciąży i nigdy piersi mnie nie bolały.
Powodzenia

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Możesz spróbować betę babydream, testy czasem wychodzą negatywne mimo ciąży. Z piersiami tak jak pisze Anka to mit bo mnie nie bolały w ogóle a mój syn to pierwsze dziecko na tym forum :)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry