reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

dzisiaj mnie kusilo. .. ale tak mi się chciało rano siku ze nie mogłam wytrzymać ha ha ha wiec nie zdążyłam go z szafki wyjąć nawet :p a co dopiero otworzyć i zrobić ha ha ha

a w ogóle to nigdy testu paskowego nie robiłam i dzisiaj czytałam instrukcje :p
przygotowałam sobie słoiczek wyparzony itp ha ha ha
 
reklama
India tylko ze ja wiem ze on mi i tak nic nie da :p
no chyba ze faktyczn wyjdą dwie kreski...
to będę w ciężkim szoku ha ha
 
a ja w pierwszej ciąży nie miałam mdłości. .. raz chyba mnie zemdlilo rąk ze do zlewu zwymiotowalam. .. i to zapach smazonego mielonego mięsa tak na mnie podzialala. .. i do końca ciąży go nie smazylam hehe ;)
ułaaaa...! rzyg do zlewu od mięska na propsie! ;D

AniaH, a Ty mialas normalna @ w tym cyklu?
Ja nie bralam nic na ta tarczyce, bo przeciwciala mialam dobre i od dluzszego czasu wyniki w normie mam. Wiec poki co nie ma potrzeby takiej.
Ja w pierwszej mialam nudnosci, ale nie wymiotowalam na szczescie. Po tych plackach co ostatnio jadlam ze dwa dni mnie mulilo, ale tluste wyszly bo robolam i ta bete w necie sprawdzalam i chyba na za niskim ogniu je robilam.
Nie była to normalna @, krótsza i skąpsza jak inne, 2 dni krwawienia i 2 plamień z brązowym śluzem, bez bólów, ale nie łudzę się, że to coś wróży, jestem przekonana, że to od prolaktyny. Nawet się zaczęłam martwić, że jajniki mnie bolą, że torbiel może, a cycki to już na pewno od prolaktyny bolą.
To dobrze, że nie musisz brać leku, o to dziadostwo. Ja już do końca życia n lekach tarczycowych będę, tyle, że dawkę muszę kontrować w zależnosci od wyników.

To chyba poczekam aż Ola mi odpisze
MałaMi, już Ci mówię co i jak!
Wejdz na snapa, dodalam Cie! duszek po srodku paska nawigacyjnego u gory tai będzie, biały, kliknij na niego. podswietli Ci sie na zólto - dodali mnie -, bede tam ja, aklucha, albo ANia, zalezy jak CI wyswietli. Obok mnie bedzie "+", kliknij, i juz masz mnie w znajomych.
jesli chcesz dodawac innych, taka sama procedura, klikasz na duszka i "dodaj znajomych:" bedziesz miala mozliwosc po numerze tel z kontaktow, albo wpisywanie. Zaraz Ci napisze nazwy dziewczyn snapów z forum :)
 
Minka - Pauluss23
Kasia - wyzganatalia
India - indioss2 (ale Anetce nie dziala cos, nie dochodzą do niej żadne snapy ani jej też do nikogo, Anetka weź moze odintaluj i jeszcze raz?)
Olcia - aleksandra.mvre
KasiaMarysia - marysia232
i nadziejka miala tez, ale skasowalaaa!

P.S. mam nadzije, ze moglam Was dziewczyny wymienic z nazw snapow, coo? Bo tak bez pytania sie zarządziłam...
 
reklama
Minka - Pauluss23
Kasia - wyzganatalia
India - indioss2 (ale Anetce nie dziala cos, nie dochodzą do niej żadne snapy ani jej też do nikogo, Anetka weź moze odintaluj i jeszcze raz?)
Olcia - aleksandra.mvre
KasiaMarysia - marysia232
i nadziejka miala tez, ale skasowalaaa!

P.S. mam nadzije, ze moglam Was dziewczyny wymienic z nazw snapow, coo? Bo tak bez pytania sie zarządziłam...
Pewnie że możesz :) i tak to są dane wymyślone :)
 
Do góry