reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Wiem, sprawdzam, ale niestety czasem trzeba isc i nie ma wyboru, trzeba isc do takiego co ma ocene 2/5.
Na ulotce jest napisane, ze moze wystapic
 
reklama
ale mam lenia dzisiaj... cały dzień w pizamie ha ha sobota :D

a przydałoby się coś porobić kreatywnego... ech...
 
Aniu H dzięki za wsparcie.
Minka tak to już jest czasem ta niepewność wykańcza, test negatywny a jędz nie ma. Też tak miałam i faktycznie nadejście jędzy w takim momencie to ulga psychiczna w pewnym sensie
. Co do śluzu to infekcja to faktycznie możne być trop choć nie musi. Ja właśnie w tym cyklu z infekcją miałam śluz do końca. Nawet w trakcie @ był.
 
India ja bym skonsultowała z ginekologiem. Moja koleżanka chociaż miała wszystko w normie to jej lekarz duphaston przepisał że niby profilaktycznie.
 
Minka szkoda ale nie smutaj ja też sobie tłumaczę, że w odpowiednim czasie się pojawi dzieciątko :)
Gageta witaj, ja nie wiem ale też mi się wydawało, że Twój nick to któraś z dziewczyn ma dwa :)
Życiowa u nas też ze zmywaniem był problem, pojechaliśmy do marketu po żarówkę do auta, wyjechaliśmy ze zmywarką taka promocja była 700zł jakoś bo była ostatnia i przecenil.
AniaH mam zdj testów wyglądają tak jak w załączniku. Ale już się nad nimi nie rozczulam idę jutro na 12h do pracy a potem mam tydzień urlopu i mam zamiar odpocząć a nie się zadręczać tym bardziej że początkowo straszyłam męża że do seksu gumek będzie w tym miesiącu używał :p a później zaczęłam robić te testy i o... zobaczymy jak to będzie....Kto tam jutro testuje? Bo tabelki nie widzę.. Życiowa z tego co pamiętam, trzymam kciuki mocno
AniaH a jak tam u Ciebie? Jak podejście w tym miesiącu? :)
 

Załączniki

  • teesty owulacyyyjne.jpg
    teesty owulacyyyjne.jpg
    735 KB · Wyświetleń: 51
India duphaston to progesteron który miedzy innymi pomaga zarodkowi zagniezdzic sie w macicy. Plamienia mogą wystąpić jak jeszcze nie ma ciąży np ja bralam po owulacji i mialam lekkie ale teraz biore i nie mam nic tylko czasami śluz kawa z mlekiem ale to chyba nie od tego.

Kupilam imbir i właśnie robie sobie miksturę bo juz noe daje rady.... caly dzien mnie dzis meczy
 
reklama
Tak Cie mdli Ania?
A jak zaczne brac a lekarz w pn powie, ze nie ma sensu. To czy taki nagly spadek progesteronu nie zaszkodzi w zaden sposob? Kurcze.... Chyba za bardzo swiruje. Skoro zdarza sie, ze profilaktycznie daja to moze wezme
 
Do góry