reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
Ej, dziewczyny... Bo coś dziwnego mi się dzieje. Te jajniki mnie bolą i brzuch od zaraz po @, a dziś, w 12 dc,przy ZAWSZE minimum 33 dniowych cyklach, coś mi "wyskoczyło".. Przepraszam za dosłownosc, ale po sikaniu taki doslownie glutek. Ciagnacy sie, jak galaretka glutek! Niepreroczysty, białawo-żólty. I raz mnie lewy raz prawy jajnik boli. Na owulacje dużo za wcześnie, przynajmniej tydzień za wcześnie. CHyba , ze ten cykl taki dziwny... A M.dziś nie ma, jutro wraca dopiero, i nawet na przysłowiowe zaś nie zadziałam. Tylko boje się, że może coś nie tak, jakaś infekcja? Ale nic tam nie boli, nie swędzi, nie piecze i nie pachnie brzydko.. Boże, jak dobrze, ze juz we wtorek do tego lekarza, bo nie rozumiem swojego ciała w ogóle...
 
hmmm AniaH ja to się nie znam.... ale czasami po stosunku na drugi dzień tak miewalam. .. nawet jak się mylam od razu po ...
 
albo owu miałaś wcześniej i ci się właśnie skończyła. .. naprawdę dobrze ze idziesz do lekarza to będziesz wiedziała o co chodzi...
 
AniaH ja kiedys cos czytalam ze czasem wychodzi czop owulacyjny i wtedy zaczyna sie owulacja, ale czy to prawda to nie wiem a nie masz testow zeby sprawdzic owu
 
Aniah moze to początek owulacji? Ja też nie nadążam za swoim ciałem.
A my dopiero obiad jemy ;o
 

Załączniki

  • IMG_20160213_204922622.jpg
    IMG_20160213_204922622.jpg
    368,5 KB · Wyświetleń: 54
reklama
Do góry