reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

reklama
Ania dobrze mówi ;)

A mi na nudnosci nic nie pomagało. Czasem świeże powietrze le tak to niestety musiałam przeczekać ten etap i dopiero w 13 tygodniu się pozbyłam tego. Hehe teraz już czasem się czuje jak nie ciężarna bo nic mi nie dolega :D
 
A kiedy nudnosci Wam sie zaczely? Ja jeszcze nie czuje, jestem w polowie 6 tygdonia. Nie pamietam juz jak to bylo w pierwszej ciazy....
 
No strasznie mnie mdli... dzis zjadlam rano kanapke i nic wiecej. Teraz jem chalwe....
Zrobiłam sobie ten imbir ale cos slabo slabo na mnie działa....
 
Ojej, Minka.. tak mi przykro.. ale jestem tez z Ciebie dumna, ze tak odwaznie do tego podeszlas! Idz do tego lekarza, to tez racja. Leekarz nigdy nie zawadzi zeby obejrzal co i jak!

Dzwoneczku, poradzisz sobie. Nie boj sie, bedziesz miala swoje dzieciaczki i maz wroci! Musisz byc dla nich wszystkich silna!

Zyciowa, jutro TEN dzien?czy w poniedzialek?

India, wiesz, na duphastonie to ja sie w ogole nie znam, ale powiem Ci, ze ttak na rozum biorrac, z tego co mowia lekarze, i jak widzisz dzieecxyny mowia, to bierz tego dupka. Nic nie powinno sie dziac. A to w koncu lekarz zapisall..!
A bierzesz euthyrox w ogole jakis albo letrox? U mnie to jazdy byly, szlam kazda dawka chyba, od 25 po 185, obecnie na 50..

Wiki, noim zdaniem ten ostattni byl pewnnym pozytywnym owulacyjnym, kresla ciemna i wyrazna! Serio serio, dzialaliscie juz , co nie?

Mamokulko, dziekuje, tak, to w sumie jak forumowy siostrzeniec! ;d

Hm,u mnie.. gdyby nie to, ze jeestem przed owu domniemanej, bo nawet nie wiem czy takowe mam przez prolaktyne, to bym podejrzewala ciaze xD haha taki dziwny cykl z bolami jajnikow, cyckow, i brzucha po @. Ide 16 do gina, zobaczy czy do owu w ogole sie cos zbliza i powie co robimy z za wysoka prolaktynka, jestemm dobrej mysli, ze on cos zadziala. Wybralam fajnego pana doktorra, co juz u niego bylam kiedys, takze mysle ze nie zleje moich problemikow!
 
AniaH to będę trzymała kciuki żeby lekarz miał podejście :* i żeby owu była :)

a ja sama nie wiem czy jutro czy w pon... zdecyduje rano :D :p
 
a ja w pierwszej ciąży nie miałam mdłości. .. raz chyba mnie zemdlilo rąk ze do zlewu zwymiotowalam. .. i to zapach smazonego mielonego mięsa tak na mnie podzialala. .. i do końca ciąży go nie smazylam hehe ;)
 
reklama
AniaH, a Ty mialas normalna @ w tym cyklu?
Ja nie bralam nic na ta tarczyce, bo przeciwciala mialam dobre i od dluzszego czasu wyniki w normie mam. Wiec poki co nie ma potrzeby takiej.
Ja w pierwszej mialam nudnosci, ale nie wymiotowalam na szczescie. Po tych plackach co ostatnio jadlam ze dwa dni mnie mulilo, ale tluste wyszly bo robolam i ta bete w necie sprawdzalam i chyba na za niskim ogniu je robilam.
 
Do góry