reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wspolnie czekajmy na 2 kreseczki- na pewno sie uda!

Dziewczyny myślicie że taki kubek byłby ok Link do: 6m+ Kubek niekapek ze słomką „Easy Drink” | tommee tippee
Czy lepiej zwykły niekapek z miękkim ustnikiem??
Co polecacie?

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam z miekkim ustnikiem z canpol baby. Sprawdza sie super ale do gryzienia, chociaz Magda nie raz sie z nigo napila;)


Kasia nie wiem co Ci doradzic. Pelargonie mozna powiesic ale raczej zwisac nie beda, chociaz zalezy jakie kupisz. Ale wymagaja czestego podlewania ( przyjmniej moja), wczesnym rankiem i wieczorem jesli maja sucho. Surfinie piekne sa i pieknie pachna:)



Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U nas w sumie ok.
Byliśmy u neurologa i mały nie ma porażenia barku a jedynie ucisk. Przy porodzie za bardzo była ucisnieta rączka i jest to do wycwiczenia.
I dała nam jeszvze skierowanie na krew przed szczepieniami ze względu na tą wysoka zoltaczke.

Wisi mi na cycku,czasami to nie mogę iść siku bo tak się drze.
Ogólnie ciężko mi było ogarnąć dom, 2 dzieci i siebie ale jakoś uczę się tego i z dnia na dzień jest lepiej. No i wreszcie wychodzimy na normalne spacery.

No i wczoraj skończył miesiąc :)

1494688473-aaaaaa.jpeg


Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Śliczny chłopczyk:) rosnij zdrowo.


India sloneczniki sa piekne:) a w czym je masz? Wysoko rosna?

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mialam, bo w tym roku nie mam. Ladnie rosly w doniczce i uniwersalnej ziemi, nie poetam jak wysokie byly, ze 30-40 cm?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja używam bidonu z pepco. Normalnie igi pije przez słomke, nie ma problemu. A 7.99 kosztował wiec może to spróbuj?

Anka ale fajny Bartuś :)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasiu sa pelargonie wiszace i stojace. jak pomieszasz to tez bedzie ladnie no i surfinia wiszaca. tylko trzeba obrywac przekwitniete kwiatki. aaa i maciejka. pieknie pachnie wieczorem
 
Dziewczyny chyba nie tym razem :( :( w czwartek zrobilam test i wyszedl negatywny, wczoraj wieczorem skonczyl mi sie okres,chociaz nie byl normalny,byl skapy i krótki, niecale 3 dni ,gdzie normalnie trwa 4-5 dni :/
 
A nam się chyba zaczyna skok rozwojowy bo wyje non stop. Oczywiście przy cycku albo na rękach jest ok....
Do tego zaczynają się problemy brzuszkowe. Zatrzymują mu się gazy.

Oj z Tosia było inaczej.....

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aniu moze daj espumisan jak juz jest mocno zle z tymi gazami albo kup rurki windii Filipowi troche pomagaly odgazowywal sie troche.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aniu moze daj espumisan jak juz jest mocno zle z tymi gazami albo kup rurki windii Filipowi troche pomagaly odgazowywal sie troche.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Mam to i to. Espumisan używam a rurki użyłam wczoraj i bardzo mu pomogło ale nie chce często ich używać żeby się organizm nie przyzwyczail więc jak na razie dajemy radę masażem i termoformem z pestkami wiśni.

Wczoraj tych rurek użyłam po 19 więc noc "przespal" ale równo co 1,5 godziny cycek....

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry